Shoot-off Jeugdriedaagse

Woensdag 28 september zal de jeugddriedaagse worden afgesloten met een shoot-off in verband met een gelijk aantal matchpunten voor 3 teams:

Luckly Good Shooters (Bianca, Damien en Veroniek)
Schampschutters (Luc, Ferdy en Norman)
Full House Archers (Wesley, Wouter, Jan)

Svp met opgespannen boog om 20.00 aanwezig voor deze shoot-off.

 

LET OP!!

De jongste groep wel gewoon om 18.45u starten met training + om 20.00u de shoot-off en prijsuitreiking.

De ouderer groep dus vanaf 20.00u aanwezig met shoot-off, prijsuitreiking en daarna training.

Wedstrijddagen Indoor en 25m 1pijl 2011-2012

 

Wedstrijddagen indoor en 25m 1 pijl 2011-2012

Aan onderstaand schema kunnen geen rechten ontleend worden. Kijk ook op publicatie borden bij Nimrod

Indoor

Ronde 1

Ma 12 september

Alliance d'Amitié

Ulvenhout

Ronde 1

Zo 18 september

Romeinen

Gilze

Ronde 2

Ma 26 september

Nimrod

Etten Leur

Ronde 2

Zo 2 oktober

Nimrod

Etten Leur

Ronde 3

Ma 10 oktober

Vriendenkring

Rijen

Ronde 3

Zo 16 oktober

Nimrod

Etten Leur

Ronde 4

Ma 24 oktober

Alliance d'Amitié

Ulvenhout

Ronde 4

Zo 30 oktober

Romeinen

Gilze

Ronde 5

Ma 14 november

Vriendenkring

Rijen

Ronde 5

Zo 13 november

Nimrod

Etten Leur

Ronde 6

Ma 28 november

Nimrod

Etten Leur

Ronde 6

Zo 4 december

Nimrod

Etten Leur

Ronde 7

Ma 12 december

Alliance d'Amitié

Ulvenhout

Ronde 7

Zo 18 december

Romeinen

Gilze

 

Let op: 13 november is afwijkende datum in het geheel

 

25m 1 pijl

Ronde 1

Ma 17 oktober

Tevredenheid

Dongen

Ronde 1

Zo 23 oktober

Nimrod

Etten Leur

Ronde 2

Ma 31 oktober

St Sebastiaan

Oosterhout

Ronde 2

Zo 6 november

St Sebastiaan

Oosterhout

Ronde 3

Ma 5 december

Romeinen

Gilze

Ronde 3

Zo 11 december

Nimrod

Etten Leur

Ronde 4

Ma 16 januari

Vriendenkring

Rijen

Ronde 4

Zo 22 januari

Vriendenkring

Rijen

Ronde 5

Ma 30 januari

Nimrod

Etten Leur

Ronde 5

Zo 5 februari

Nimrod

Etten Leur

Ronde 6

Ma 13 februari

Romeinen

Gilze

Ronde 6

Zo 19 februari

Nimrod

Etten Leur

Ronde 7

Ma 27 februari

Tevredenheid

Dongen

Ronde 7

Zo 4 maart

Nimrod

Etten Leur

       

Voor vragen over het schema en afmeldingen/wijzigen wedstrijddag contact opnemen met:

Johan Mol: 06-22690668

 

De websites van de betrokken verenigingen zijn:

De adressen van de betrokken verenigingen staan ook op de site van de bond: http://www.handboogsport.nl/breedtesport/kaart/regios/regio.php?regio=7

Jeugddriedaagse uitslagen dag 2

 

TEAM Naam Gem. Gem. Gem. Matchp. Matchp Matchp.
    voorv. dag 1 dag 2 dag 1 dag 2 dag 3
SCHIET SCHEEF Mitchel 8,6 8,3 9,1 0 verrassing to-do
  Bas 7,7 7,4 7      
  Marcel 5,8 4 5,9      
DE SCHAMPSCHUTTERS Luc 8,5 8,4 8 1 verrassing to-do
  Ferdy 6,1 6,3 8,1      
  Norman 6,5 4,5 6,4      
SCHEVE PIJLEN SCHIETERS Glenn 5,2 5,9 5,6 8 verrassing to-do
  Tijmen 5,5 6,1 6,3      
  Willem 3,7 4,3 4,8      
BLACK ARROW Rik 6,7 7,8 6,8 9 verrassing to-do
  Kevin 6,9 8,1 7,8      
  Bjarne 4,8 5,3 3,4      
LUCKLY GOOD SHOOTERS Bianca 2,5 3,4 2,4 8 verrassing to-do
  Damien 3,2 4,8 5,1      
  Timmy 5,4 5,1 5,2      
FULL HOUSE ARCHERS Wesley 4,8 6,4 6,2 9 verrassing to-do
  Wouter 4,2 6,6 6,1      
  Jan 6,8 5,8 5,5      
DE GOUDEN TIENEN Coen 5 3,8 3,6 4 verrassing to-do
  Janna 4,3 4,9 5,9      
  Wijnand 8,9 8,7 8,8      
               

Jeugddriedaagse uitslagen dag 1

 

TEAM Naam Gem. Gem. Matchp.
Voorv dag 1 dag1
SCHIET SCHEEF Mitchel 8,6 8,3 0
Bas 8,7 7,4
Marcel 5,8 4
DE SCHAMPSCHUTTERS Luc 8,5 8,4 1
Ferdy 6,1 6,3
Norman 6,5 4,5
SCHEVE PIJLEN SCHIETERS Glenn 5,2 5,9 8
Tijmen 5,5 6,1
Willem 3,7 4,3
BLACK ARROW Rik 6,7 7,8 9
Kevin 6,9 8,1
Bjarne 4,8 5,3
LUCKLY GOOD SHOOTERS Bianca 2,5 3,4 8
Damien 3,2 4,8
Timmy 5,4 5,1
FULL HOUSE ARCHERS Wesley 4,8 6,4 9
Wouter 4,2 6,6
Jan 6,8 5,8
DE GOUDEN TIENEN Coen 5 3,8 4
Janna 4,3 4,9
Wijnand 8,9 8,7