Verslag Jeugd Lentewedstrijd 2015

Verslag Jeugd Lentewedstrijd 2015

Zondag 29 maart 2015 is in Ulvenhout de jeugd Lentewedstrijd 2015 verschoten.

Nimrod hielp vandaag mee met de organisatie (achter de knoppen, wedstrijdleiding en blazoenen).

Fabiënne Koevoets schoot voor het eerst mee en kwam tot de kwartfinale mee totdat Tara van haar won. Toch een knappe prestatie aangezien Tara vandaag in top-vorm was en dat tot in de grote finale tegen Olaf van Oord wist vol te houden. Bij een stand van 5-5 kon Tara het in de shoot-off met een 9 helaas niet winnen van Olaf zijn 10. Maar de zilverenmedaille is zeer verdiend en nu is het slechts wachten op meer…..

Janna, Veroniek, Coen, Ronald kwamen alle 4 met verlies uit de halve-finale, maar Janna, Veroniek en Coen wisten dat in de kleine-finale om te zetten in bronzen medailles.

Gefeliciteerd allemaal!

De uitslag van de Lentewedstrijd is Hier te downloaden

Verslag afsluiting zesdaagse 2015

Verslag afsluiting zesdaagse 2015

De afsluiting van de zesdaagse 2015 was weer fantastisch! Met zowel een grote groep jeugd en zeker zoveel volwassen schutters zou het erg druk en krap worden maar alles verliep soepel en iedereen had een goede plaats voor het eten. De keukenploeg heeft zich weer uitgesloofd met Pilaf, bloedworst, uitgebakken spek, broodsoorten, snacks en allerlei beleg. De prijzen van de dag stonden in het teken van pasen en de prijzen van de zesdaagse werden in de vorm van een handdoekje met logo uitgereikt.

Hieronder volgt een foto-impressie van een gezellig drukke baan met veel bogen; gezellige tafels en een ruim buffet.

De uitslagen volgen binnenkort op deze plaats.

 

Uitnodiging Koningschieten 2015

Uitnodiging Koningschieten 2015

UITNODIGING KONINGSCHIETEN

ZATERDAG 4 APRIL 2015

(PAAS-ZATERDAG)

Beste leden,

Op zaterdag 4 april  wordt onze jaarlijkse wedstrijd verschoten om de “hoogste “eer van onze vereniging te behalen.

Wie wordt er dit jaar koning?

De wedstrijd begint om precies 10.30u. graag iedere schutter om 10.00u aanwezig, dit in verband met de baanindeling

Aspirant schutters graag om 12.00u aanwezig

De wedstrijd gaat over 2 x 20 pijlen op 25 meter.

In de 2e serie van 20 pijlen zullen onze aspirant schutters hun wedstrijd beginnen op 18 meter

Na 20 pijlen volgt een pauze waarin een “buffet” geserveerd wordt om aan te sterken voor de volgende 20 pijlen. Dit zal rond de klok van 12.30 zijn

Tijdens de pauze kunnen de aspirant schutters hun bogen opspannen

Om e.e.a. in goede banen te leiden willen we graag weten wie er na de wedstrijd aanwezig is voor het warm/koud buffet

Ook graag doorgeven of je partner mee eet

Opgeven bij Johan Mol per E-mail voor 2 April 2015

j.c.mol@outlook.com

of via de inteken lijst op het publicatiebord

WIJ WENSEN IEDEREEN VEEL SUCCES EN EEN SPORTIEVE WEDSTRIJD

Uitslag sateverschieting zondag 15 maart 2015

Uitslag sateverschieting zondag 15 maart 2015

Zondag 15 maart is het tweede deel van de sateverschieting verschoten met ruim 80 schutters.

Samen met het meegekomen publiek en de bezetting van Nimrod achter de bar, aan de baan en in de keuken was het erg druk en vol. Gelukkig heeft iedereen sportief meegedaan en er een gezellige happening van gemaakt. Uiteindelijk moest er nog wat extra stokbrood gehaald worden, maar met onze uitstekende connecties met de plaatselijke Jumbo was ook dat (zelfs op zondag) snel geregeld. De sate is tot aan het eind rijkelijk verstrekt en als iemand met honger naar huis ging, dan lustte die waarschijnlijk geen sate want er is nog een restje overgebleven.

Hieronder staan de uitslagen van zondag:

COMPOUND
Arno kaptein Nooit volleerd Schijf C 197 1
Amy v. Loon Vriendenkring Rijen C 193 2
Thomas van Eil Aliance ‘d Amitie Ulvenhout C 193 2
Kaylin Kaptein Nooit volleerd Schijf C 192
Jorit Rinze van Rossum Aliance ‘d Amitie Ulvenhout C 191
Francesco Cloin Aliance ‘d Amitie Ulvenhout C 189
Frans v. Nunen Vriendenkring Rijen C 188
Ton Gooijers Aliance ‘d Amitie Ulvenhout C 188
Ger v.d. Heuvel E.M.M. Roosedaal C 187
Arjan Schoormans Vriendenkring Rijen C 187 1
Alex Katzoff Aliance ‘d Amitie Ulvenhout C 187 2
Vincent lucassen Aliance ‘d Amitie Ulvenhout C 186 3
Erik Gelissen Aliance ‘d Amitie Ulvenhout C 184
Lindsay Mulder Aliance ‘d Amitie Ulvenhout  C 183
Florine Kemmeren Vriendenkring Rijen C 182
Peter Kruijssens Vriendenkring Rijen C 182
Merel Dekkers st.Sebastiaan Goirle C 182
Harry Koot Aliance ‘d Amitie Ulvenhout C 179
Wil Colin E.M.M. Roosendaal C 175
Bert de Jong Aliance ‘d Amitie Ulvenhout C 171
RECURVE
Jhnny Frankhuisen Nimrod Etten-Leur R 197 1
Danny van Ginneke Aliance ‘d Amitie Ulvenhout R 194 2
Emiel Weterings Vriendenkring Rijen R 194 2
Hendrie v.d. Wetering St.Willibrordus Milheze R 194
Emiel Weterings Vriendenkring Rijen R 193
Richard v. Dorst Geest des tijds Rucphen R 193
Jan Knobel Aliance ‘d Amitie Ulvenhout R 192
Alexander Voesenek Nimrod Etten-Leur R 191
Helmut Putman Geest des tijds Rucphen R 191
Ronald v. Balkom Geest des tijds Rucphen R 190
Jeffrey Segeren Geest des tijds Rucphen R 190
Tonny v. Kuringen Aurora Oirschot R 189
Rokus van der  Gaag Nimrod Etten-Leur R 188 kap
Ronald naaktgeboren De Hockendam Greup R 188 kap
Erica v.d. Wetering St.Willibrordus Milheze R 188 kap
Yorick Vissers Nimrod Etten-Leur R 188
Stijn Koijen st.Sebastiaan Goirle R 187
Benjamin nelen Edel tijdverdrijf  (B) Essen R 186
Patrick fransen St.Willibrordus Milheze R 185
Stanny Bosmans Edel tijdverdrijf  (B) Essen R 183
Jean-Pierre Looijen Nimrod Etten-Leur R 182
Marianne Bernards Nimrod Etten-Leur R 182
Jan v.d. Heijden Prinses irene Etten-Leur R 182
hans Dubbelman Prinses irene Etten-Leur R 182
Lauran Segeren Geest des tijds Rucphen R 181 kap
Rini Schijven Geest des tijds Rucphen R 181 kap
Rinus Mol Edel tijdverdrijf  (B) Essen R 179 kap
Marga Balemans Edel tijdverdrijf  (B) Essen R 179
Peter Rommers Nooit volleerd Schijf R 178
Dennie de Ridder Aliance ‘d Amitie Ulvenhout R 178
Jack Jaspers Nooit volleerd Schijf R 177
Frans Coremans Prinses irene Etten-Leur R 175
Jan de Ronde De Hockendam Greup R 175
Peter Fioole Aliance ‘d Amitie Ulvenhout R 173
Anton Rasenberg Aliance ‘d Amitie Ulvenhout R 172 kap
John Braaksma Prins Hendrik Breda R 172 kap
Erik jansen Aliance ‘d Amitie Ulvenhout R 171 kap
Brigitte nous Nooit volleerd Schijf R 170
Sofie v.d. Boogaert Edel tijdverdrijf  (B) Essen R 166
Edwin v.d. mortel St.Willibrordus Milheze R 165
Gerri van Dijk De Hockendam Greup R 164
Frank Veraart VZOD Uden R 163
Pascal v. Ginneken Geest des tijds Rucphen R 163
Henny v. Buel St.Willibrordus Milheze R 160
Tara Jong Nimrod Etten-Leur R 157
Danny den ouden Geest des tijds Rucphen R 155
Dennis jaspers Nooit volleerd Schijf R 155 kap
Walter Verbruggen Aliance ‘d Amitie Ulvenhout R 153 kap
John v. Kuringen Aurora Oirschot R 153 kap
Inge van Londen VZOD Uden R 152
Jan Verdult Oude doelen Roosendaal R 151
Ime van Helvoirt VZOD Uden R 145
Benny Goedtschalks Edel tijdverdrijf  (B) Essen R 144
Jordy Dubbelman Prinses irene Etten-Leur R 135
Rebecca Gobbens Nimrod Etten-Leur R 134
Rina v. Luijk Oude doelen Roosendaal R 103
Nienke Rommers Nooit volleerd Schijf R 83
Steven Asselbergs Aliance ‘d Amitie Ulvenhout R 25

 

Uitnodiging Medaillewedstrijd regio 107

Uitnodiging Medaillewedstrijd regio 107

 

Voor de medaillewedstrijd van regio 107 voor de competitie van 2014-2015 zijn voor Nimrod uitgenodigd:

Nimrod

Johan Mol

Rob van Lieshout

Yvonne Mol-Broos

Wijnand Mathijssen

Mitchel Mathijssen

Ton v.d. Sanden

Yorick Vissers

Theo Kessels

Ferdy Lie Kwie

Coen Beemer

Jan Beemer

Nathalie Gijsen

Veroniek Beemer

Kjell van Schie

Sylvester Mol

Tara Jong

Deze wedstrijd is zondag 3 mei vanaf 13.00u en voor koffie en gebak wordt gezorgd.
 
Deze leden zijn uitgenodigd omdat zij voor de competitie Indoor en/of competitie 25m 1-pijl binnen de regio 107 in de medailles zijn gevallen. Hieronder kun je zien welke medailles.

Regio 107 competitie Indoor (18m 3-pijl) 2014-2015

De schutters van Nimrod die voor de medaillewedstrijd zijn uitgenodigd staan hieronder in vet rood weergegeven. Als de naam wel rood is, maar doorgehaald, dan is er voor deze discipline geen medaille ivm. het beperkte aantal schutters in een bepaalde klasse.
Schutter Vereniging Ronde: 1 2 3 4 5 6 7 Gem. Tot.
   Recurve Aspiranten < 11 jaar
1       [164005] Davy de Wilde [1060] Alliance d’Amitié   150 116 143 200 174 148 170 5.472 985
    
   Recurve Aspiranten 11-12 jaar
1       [164965] Max van Dijk [1028] E.M.M. Riel   235 231 213 223 225 224 222 7.556 1360
2       [161713] Veroniek Beemer [1065] Nimrod   204 196 223 203 202 222 208 7.011 1262
3       [160950] Nathalie Gijsen [1065] Nimrod   192 177 217 174 248 229 0 6.872 1237
4       [164753] Dakota van Deelen [1065] Nimrod   0 194 0 0 0 224 179 6.633 597
5       [164654] Jordie Blankenstijn [1062] H.B.S. Prins-Hendrik   193 213 195 206 157 183 178 6.489 1168
6       [164966] Storm Maas [1028] E.M.M. Riel   205 195 214 165 172 189 185 6.444 1160
7       [165903] Christiaan Staps [1028] E.M.M. Riel   113 189 187 186 194 169 183 6.156 1108
8       [163903] Jan van Dorst [1060] Alliance d’Amitié   163 205 176 175 129 144 172 5.750 1035
9       [165554] Jochem Donkers [1060] Alliance d’Amitié   143 0 190 145 186 0 0 5.533 664
10       [165880] Chloé van Gurp [1065] Nimrod   174 0 160 158 141 0 0 5.275 633
11       [165901] Arjan Bijl [1065] Nimrod   154 135 0 171 0 147 114 4.807 721
12       [165555] Alicia Spierings [1060] Alliance d’Amitié   115 106 136 0 144 167 165 4.628 833
13       [165521] Annelinde van Haperen [1060] Alliance d’Amitié   100 124 151 0 165 148 0 4.587 688
14       [164038] Tobias Daniel [1060] Alliance d’Amitié   104 123 0 76 0 68 0 3.092 371
15       [165788] Tom van Dijk [1060] Alliance d’Amitié   0 0 0 0 0 0 0   0
    
   Recurve Cadetten klasse 1
1       [159822] Drik Goossens [1386] Breda Archery   248 265 265 267 260 262 255 8.744 1574
2       [155577] Wesley de Wilde [1060] Alliance d’Amitié   236 257 261 257 274 248 250 8.594 1547
3       [162099] Lindsay Mulder [1060] Alliance d’Amitié   224 233 249 220 239 245 242 7.956 1432
4       [164659] Tom van Meer [1062] H.B.S. Prins-Hendrik   249 233 249 248 214 225 0 7.878 1418
5       [161371] Olaf van Oord [1060] Alliance d’Amitié   232 217 221 232 202 214 235 7.506 1351
6       [160949] Ronald Gijsen [1065] Nimrod   248 206 238 230 217 203 203 7.456 1342
7       [159244] Thomas Horsten [1060] Alliance d’Amitié   0 218 209 0 221 235 233 7.440 1116
8       [159118] Meindert Kempe [1060] Alliance d’Amitié   243 221 210 234 0 192 220 7.333 1320
9       [154484] Janna van de Sanden [1065] Nimrod   199 210 221 221 227 220 0 7.211 1298
10       [163351] Sylvester Mol [1065] Nimrod   204 202 214 238 192 239 189 7.161 1289
11       [163877] Jørgen Schippers [1065] Nimrod   229 221 166 235 138 150 212 6.739 1213
12       [157975] Marijke Fioole [1060] Alliance d’Amitié   126 182 183 198 188 189 229 6.494 1169
    
   Recurve Cadetten klasse 2
1       [163701] Xander Spierings [1060] Alliance d’Amitié   172 170 196 225 196 178 168 6.317 1137
2       [159839] Coen Beemer [1065] Nimrod   170 204 168 177 181 194 177 6.128 1103
3       [163881] Tara Jong [1065] Nimrod   164 182 187 199 167 143 187 6.033 1086
4       [161374] Tamara Kempe [1060] Alliance d’Amitié   162 176 131 180 174 193 196 6.006 1081
5       [160168] Paul Kros [1060] Alliance d’Amitié   178 196 180 163 168 0 166 5.839 1051
6       [163347] Rebecca Gobbens [1065] Nimrod   140 170 0 151 151 209 204 5.694 1025
7       [162019] Rob van Loenhout [1061] Eikels Worden Eiken   176 0 175 177 194 133 162 5.650 1017
8       [163523] Ilona Donkers [1065] Nimrod   165 125 189 0 161 158 0 5.320 798
9       [161167] Mike van der Maas [1065] Nimrod   140 0 177 0 0 0 0 5.283 317
10       [164658] Angelo van den Broek [1062] H.B.S. Prins-Hendrik   0 138 146 174 138 179 0 5.167 775
11       [165483] Eliza Bijl [1065] Nimrod   110 132 0 200 0 0 0 4.911 442
12       [165502] Mart Steinmetz [1060] Alliance d’Amitié   148 129 0 76 0 0 0 3.922 353
13       [165442] Tom van Vugt [1035] Vriendenkring   0 133 113 111 89 114 133 3.850 693
14       [165528] Luc Daniel [1060] Alliance d’Amitié   60 115 136 118 0 0 0 3.575 429
15       [161237] Mark Bakx [1061] Eikels Worden Eiken   57 95 141 148 0 82 62 3.250 585
16       [165958] Mathijs de Jong [1061] Eikels Worden Eiken   0 77 0 63 0 56 0 2.178 196
17       [165881] Zenno Mellegers [1065] Nimrod   83 74 113 43 62 7 0 2.122 382
    
   Recurve klasse 1
1       [119580] Emiel Weterings [1035] Vriendenkring   279 288 284 283 280 283 280 9.433 1698
2       [159211] Teun Goossens [1386] Breda Archery   267 275 271 274 270 277 284 9.172 1651
3       [154767] Danny van Ginneke [1060] Alliance d’Amitié   272 280 284 271 270 274 252 9.172 1651
4       [139215] Frank van Dijk [1028] E.M.M. Riel   274 269 276 278 256 268 278 9.128 1643
5       [105701] Kees de Graaf [1066] Sint Sebastiaan   256 265 277 265 276 265 270 8.989 1618
6       [159210] Kees Goossens [1386] Breda Archery   262 254 255 265 271 265 267 8.806 1585
7       [116881] Cees Willemen [1294] De Romeinen   262 258 269 251 253 268 260 8.722 1570
    
   Recurve klasse 2
1       [150400] Jan Knobel [1060] Alliance d’Amitié   269 261 272 271 279 272 276 9.106 1639
2       [102534] Johan Mol [1065] Nimrod   266 279 274 269 267 277 271 9.094 1637
3       [131065] Ludo van den Broek [1061] Eikels Worden Eiken   264 263 264 271 276 275 269 8.994 1619
4       [115766] Daniella van Ginneken [1065] Nimrod   0 274 261 0 271 270 0 8.967 1076
5       [154203] Jesse Mutsters [1061] Eikels Worden Eiken   0 248 268 0 265 254 268 8.687 1303
    
   Recurve klasse 3
1       [159926] Rick van Eijndhoven [1035] Vriendenkring   275 269 263 273 266 267 263 8.961 1613
2       [144704] Romario Ooms [1061] Eikels Worden Eiken   268 265 266 253 263 271 0 8.811 1586
3       [140680] Wijnand Mathijssen [1065] Nimrod   239 243 269 263 271 263 274 8.794 1583
4       [151925] Piet Voogd [1066] Sint Sebastiaan   273 257 252 260 254 264 257 8.694 1565
5       [102533] Stan Mol [1065] Nimrod   259 255 264 0 255 265 0 8.653 1298
6       [152647] Dominique Ribbens [1060] Alliance d’Amitié   256 261 258 241 268 251 258 8.622 1552
7       [139089] Eric de Rooij [1060] Alliance d’Amitié   253 267 256 246 268 245 251 8.561 1541
8       [134577] Paul van den Boom [1066] Sint Sebastiaan   256 243 248 240 249 250 256 8.344 1502
9       [151315] Jeije v.d. Wijngaart [1060] Alliance d’Amitié   248 245 245 254 244 251 253 8.311 1496
10       [144422] Stef Bierhuizen [1062] H.B.S. Prins-Hendrik   247 262 0 242 238 251 0 8.267 1240
11       [160659] Mayra van Eijndhoven [1035] Vriendenkring   250 256 251 257 234 236 0 8.244 1484
12       [142992] Mitchel Mathijssen [1065] Nimrod   213 227 256 236 265 253 246 8.239 1483
13       [163285] Tom de Wolf [1060] Alliance d’Amitié   241 256 237 265 239 238 0 8.200 1476
14       [102507] Petrus Ginneken [1069] Soranus   248 242 242 256 236 0 0 8.160 1224
15       [110749] Arno van der Meer [1066] Sint Sebastiaan   226 204 252 246 241 244 235 8.022 1444
16       [118924] Erik Jansen [1060] Alliance d’Amitié   246 227 0 0 0 0 0 7.883 473
17       [102488] Leo Brosens [1061] Eikels Worden Eiken   0 0 0 0 0 0 0   0
    
   Recurve klasse 4
1       [151937] Yorick Vissers [1065] Nimrod   271 267 263 253 254 261 246 8.717 1569
2       [158518] Theo Kessels [1065] Nimrod   256 258 252 226 267 263 246 8.567 1542
3       [150401] Anton Rasenberg [1060] Alliance d’Amitié   264 231 268 253 265 239 251 8.556 1540
4       [102501] John Braaksma [1062] H.B.S. Prins-Hendrik   249 256 246 269 261 246 0 8.483 1527
5       [143652] Martin Rasenberg [1060] Alliance d’Amitié   246 242 252 256 241 255 254 8.361 1505
6       [134705] Ad van Gils [1069] Soranus   243 266 250 231 251 252 238 8.333 1500
7       [139696] Natascha Sprenkels [1065] Nimrod   239 245 254 252 244 247 247 8.272 1489
8       [143654] Toine van Bergen [1060] Alliance d’Amitié   222 248 235 256 235 254 221 8.056 1450
9       [112665] Rob van Lieshout [1065] Nimrod   233 231 237 222 232 217 0 7.622 1372
    
   Recurve klasse 5
1       [163700] Roland Spierings [1060] Alliance d’Amitié   256 246 236 255 243 243 259 8.344 1502
2       [144703] Mark van Deuren [1060] Alliance d’Amitié   258 237 260 254 239 243 243 8.317 1497
3       [163291] Eddie Kempe [1060] Alliance d’Amitié   248 257 250 245 245 251 221 8.311 1496
4       [159563] Ferdy Lie Kwie [1065] Nimrod   248 253 251 253 241 240 236 8.256 1486
5       [142476] Dennie den Ridder [1060] Alliance d’Amitié   212 239 240 255 247 247 242 8.167 1470
6       [102487] Jac Brosens [1061] Eikels Worden Eiken   247 254 227 245 225 232 239 8.022 1444
7       [153314] Peter Fioole [1060] Alliance d’Amitié   230 201 247 244 249 216 238 7.911 1424
8       [154205] Rick van Gorp [1061] Eikels Worden Eiken   240 0 230 0 243 248 198 7.727 1159
9       [137159] Wim v.d. Nouweland [1294] De Romeinen   212 223 222 228 0 0 0 7.375 885
10       [161372] Myrthe van Oord [1060] Alliance d’Amitié   222 208 198 215 215 212 230 7.233 1302
11       [111656] Cor van der Velden [1061] Eikels Worden Eiken   208 204 231 197 239 204 0 7.128 1283
    
   Recurve klasse 6
1       [157090] Ad Smekens [1294] De Romeinen   247 239 242 255 247 226 238 8.156 1468
2       [119285] Edy Hosli [1025] Tevredenheid   231 0 216 252 243 243 234 7.883 1419
3       [158118] Patrick Raats [1061] Eikels Worden Eiken   217 229 230 222 231 258 237 7.817 1407
4       [120343] Henk van den Broek [1028] E.M.M. Riel   225 0 234 232 235 241 237 7.800 1404
5       [154771] Ricardo Ribbens [1060] Alliance d’Amitié   216 219 222 243 234 229 242 7.717 1389
6       [158009] Caitlin Frijters [1060] Alliance d’Amitié   230 236 195 232 237 203 207 7.472 1345
7       [139676] Inge Brouwer [1065] Nimrod   214 226 247 219 227 208 0 7.450 1341
8       [139208] Marion Verhoeven-Backx [1028] E.M.M. Riel   201 220 221 188 232 234 232 7.444 1340
9       [133959] Jack Willemen [1065] Nimrod   223 235 233 239 199 211 0 7.444 1340
10       [151957] Piërre Klijs [1060] Alliance d’Amitié   216 222 230 220 218 233 201 7.439 1339
11       [102594] Ad Stevens [1066] Sint Sebastiaan   224 218 0 0 0 0 0 7.367 442
12       [155973] Bas Antonisse [1065] Nimrod   215 208 205 206 213 215 210 7.039 1267
13       [114245] Jan Hofman [1066] Sint Sebastiaan   185 0 219 196 208 230 224 7.011 1262
14       [158119] Jorrit Verstijlen [1061] Eikels Worden Eiken   201 194 187 213 161 134 177 6.294 1133
15       [161243] André de Wit [1386] Breda Archery   0 0 0 0 0 0 0   0
    
   Recurve klasse 7
1       [102506] Jan van Ginneken [1069] Soranus   187 229 225 217 213 206 217 7.261 1307
2       [162319] Kjell van Schie [1065] Nimrod   202 232 222 219 218 199 0 7.178 1292
3       [159224] Con Lemans [1028] E.M.M. Riel   220 219 222 0 213 196 221 7.172 1291
4       [112941] Dré Timmermans [1294] De Romeinen   231 224 219 169 225 153 209 7.094 1277
5       [138375] Theo Rutten [1069] Soranus   0 219 236 164 224 224 201 7.044 1268
6       [153406] Rianne van Ginneken [1069] Soranus   194 221 203 200 225 0 0 6.953 1043
7       [161913] Sandra van den Boom [1066] Sint Sebastiaan   189 215 230 192 0 202 219 6.928 1247
8       [160937] Ingrid Goossens [1386] Breda Archery   0 189 197 233 205 0 0 6.867 824
9       [113793] Eric Verzijl [1065] Nimrod   211 208 202 199 179 196 199 6.750 1215
10       [155865] Diede Gommers [1061] Eikels Worden Eiken   175 217 0 225 192 190 212 6.728 1211
11       [114545] Ger Diepens [1061] Eikels Worden Eiken   203 191 203 0 213 188 179 6.539 1177
12       [162320] Thijs van Velthoven [1065] Nimrod   183 193 0 197 182 195 0 6.333 950
    
   Recurve klasse 8
1       [151501] Jeroen van Hees [1060] Alliance d’Amitié   129 219 226 225 246 242 244 7.789 1402
2       [159106] Dymphy Goossens [1061] Eikels Worden Eiken   233 214 220 229 209 198 199 7.244 1304
3       [159840] Jan Beemer [1065] Nimrod   189 191 218 215 233 216 0 7.011 1262
4       [105932] Frans Sprengers [1028] E.M.M. Riel   199 167 206 223 0 205 214 6.744 1214
5       [139677] Henk Buijs [1065] Nimrod   187 213 201 0 205 203 200 6.717 1209
6       [165365] René Verschuren [1060] Alliance d’Amitié   199 184 200 182 182 208 216 6.606 1189
7       [163773] Bram Löwenthal [1061] Eikels Worden Eiken   236 207 0 211 168 149 194 6.472 1165
8       [155798] Amy Ribbens [1060] Alliance d’Amitié   208 144 180 208 165 199 198 6.433 1158
9       [131062] Joke Stevens [1066] Sint Sebastiaan   199 187 0 0 0 0 0 6.433 386
10       [140512] Dré Claassen [1025] Tevredenheid   194 190 159 168 199 190 210 6.394 1151
11       [165878] Eric Antonisse [1065] Nimrod   164 191 193 172 213 157 210 6.350 1143
12       [139895] Bianca Koens [1066] Sint Sebastiaan   0 213 192 164 163 209 188 6.272 1129
13       [105704] Jos van Aert [1069] Soranus   0 188 170 0 0 0 0 5.967 358
14       [161548] Jo Geven [1028] E.M.M. Riel   188 187 175 164 0 167 176 5.872 1057
15       [135760] Henk Eestermans [1069] Soranus   188 0 216 194 155 116 152 5.672 1021
16       [165879] Peter Schippers [1065] Nimrod   0 140 176 178 173 134 208 5.606 1009
17       [159434] Kees Tielemans [1294] De Romeinen   193 174 181 187 169 99 0 5.572 1003
18       [116867] Yvonne Mol-Broos [1065] Nimrod   170 162 190 0 145 168 0 5.567 835
19       [132960] Doortje Jansen-Bezembinder [1062] H.B.S. Prins-Hendrik   150 0 156 138 186 182 176 5.489 988
20       [102508] Arno Jansen [1062] H.B.S. Prins-Hendrik   182 151 161 132 145 136 190 5.361 965
21       [158520] Sam Smeekens [1069] Soranus   158 180 183 157 166 115 118 5.344 962
22       [165902] Ricky Potters [1065] Nimrod   149 153 142 0 170 188 144 5.256 946
23       [106659] Ria van Ginneken [1069] Soranus   130 166 140 172 172 0 0 5.200 780
24       [163878] Lars Roovers [1065] Nimrod   178 141 123 188 82 145 0 4.761 857
25       [113639] Corry van Aert [1069] Soranus   121 151 117 179 160 118 0 4.700 846
26       [153506] Jelle Houben [1061] Eikels Worden Eiken   144 141 0 144 112 150 140 4.617 831
27       [113391] René Nuiten [1066] Sint Sebastiaan   44 34 32 30 36 31 34 1.172 211
28       [160167] Joost Gommers [1060] Alliance d’Amitié   0 0 0 0 0 0 0   0
29       [162303] Jos van der Zwaal [1386] Breda Archery   0 0 0 0 0 0 0   0
 

Regio 107 competitie 25m 1-pijl 2014-2015

De schutters van Nimrod die voor de medaillewedstrijd zijn uitgenodigd staan hieronder in vet rood weergegeven. Als de naam wel rood is, maar doorgehaald, dan is er voor deze discipline geen medaille ivm. het beperkte aantal schutters in een bepaalde klasse.
Schutter Vereniging Ronde: 1 2 3 4 5 6 7 Gem. Tot.
   Recurve Cadetten Dames
1       [162099] Lindsay Mulder [1060] Alliance d’Amitié   208 203 213 205 214 198 186 8.273 1241
    
   Recurve Cadetten Heren klasse 2
1       [163351] Sylvester Mol [1065] Nimrod   167 157 175 179 186 204 178 7.260 1089
    
   Recurve Junioren Dames
1       [158009] Caitlin Frijters [1060] Alliance d’Amitié   202 180 195 188 211 202 198 7.973 1196
    
   Recurve Junioren Heren
1       [159563] Ferdy Lie Kwie [1065] Nimrod   218 209 202 200 210 188 211 8.333 1250
2       [155047] Thomas Faes [1294] De Romeinen   187 178 201 194 189 193 0 7.613 1142
3       [155973] Bas Antonisse [1065] Nimrod   182 190 170 201 0 190 188 7.473 1121
    
   Recurve Dames Klasse 1
1       [160659] Mayra van Eijndhoven [1035] Vriendenkring   220 220 227 224 222 207 206 8.800 1320
    
   Recurve Dames Klasse 3
1       [161913] Sandra van den Boom [1066] Sint Sebastiaan   188 187 203 0 196 203 190 7.780 1167
    
   Recurve Dames Klasse 4
1       [116867] Yvonne Mol-Broos [1065] Nimrod   114 152 135 151 169 151 127 5.900 885
2       [155971] Irene Lok [1060] Alliance d’Amitié   117 98 115 169 143 159 154 5.713 857
3       [158620] Marlot Segeren [1294] De Romeinen   106 132 60 50 50 0 0 3.184 398
    
   Recurve Heren Klasse 1
1       [119580] Emiel Weterings [1035] Vriendenkring   242 229 241 239 230 242 235 9.527 1429
    
   Recurve Heren Klasse 2
1       [151937] Yorick Vissers [1065] Nimrod   229 223 226 223 227 231 231 9.113 1367
2       [105701] Kees de Graaf [1066] Sint Sebastiaan   219 229 230 227 229 224 219 9.053 1358
3       [137163] John de Laat [1294] De Romeinen   224 213 222 220 220 233 228 8.980 1347
4       [152306] Marijn van Geloof [1060] Alliance d’Amitié   221 218 216 222 223 226 226 8.907 1336
5       [154128] A.G.M. Faes [1294] De Romeinen   212 218 222 227 217 216 0 8.747 1312
    
   Recurve Heren Klasse 3
1       [142992] Mitchel Mathijssen [1065] Nimrod   210 215 229 221 210 214 217 8.707 1306
2       [118924] Erik Jansen [1060] Alliance d’Amitié   0 0 0 0 0 0 0   0
    
   Recurve Heren Klasse 4
1       [159840] Jan Beemer [1065] Nimrod   180 201 171 202 182 181 188 7.560 1134
2       [113793] Eric Verzijl [1065] Nimrod   0 165 177 153 183 145 177 6.667 1000
3       [165949] Jeroen Michielse [1025] Tevredenheid   137 171 162 0 170 0 0 6.400 640
4       [165365] René Verschuren [1060] Alliance d’Amitié   109 159 90 186 160 165 125 6.027 904
    
   Recurve Dames Masters Klasse 2
1       [162760] Jolanda van Geloof [1060] Alliance d’Amitié   210 198 208 215 215 211 209 8.453 1268
2       [153406] Rianne van Ginneken [1069] Soranus   197 193 0 160 172 183 197 7.347 1102
    
   Recurve Dames Masters Klasse 3
1       [119285] Edy Hosli [1025] Tevredenheid   221 207 200 0 213 208 193 8.280 1242
    
   Recurve Dames Masters Klasse 4
1       [118051] Ans van Boxel [1025] Tevredenheid   164 167 192 182 205 0 0 7.280 910
    
   Recurve Heren Masters Klasse 1
1       [102534] Johan Mol [1065] Nimrod   232 233 235 229 225 235 240 9.360 1404
2       [154767] Danny van Ginneke [1060] Alliance d’Amitié   231 236 231 235 233 227 234 9.333 1400
3       [150400] Jan Knobel [1060] Alliance d’Amitié   231 227 228 233 226 230 234 9.220 1383
4       [159210] Kees Goossens [1386] Breda Archery   225 216 218 223 0 227 220 8.860 1329
5       [102533] Stan Mol [1065] Nimrod   218 209 207 219 0 233 233 8.793 1319
6       [144422] Stef Bierhuizen [1062] H.B.S. Prins-Hendrik   0 208 218 218 211 0 0 8.550 855
    
   Recurve Heren Masters Klasse 2
1       [140680] Wijnand Mathijssen [1065] Nimrod   221 219 219 226 218 211 189 8.760 1314
2       [102501] John Braaksma [1062] H.B.S. Prins-Hendrik   216 222 214 226 210 0 222 8.733 1310
3       [151925] Piet Voogd [1066] Sint Sebastiaan   221 219 219 215 212 0 0 8.688 1086
4       [158518] Theo Kessels [1065] Nimrod   215 200 205 221 219 213 195 8.487 1273
5       [152307] Ad van Geloof [1060] Alliance d’Amitié   211 214 199 213 209 201 216 8.427 1264
    
   Recurve Heren Masters Klasse 3
1       [134577] Paul van den Boom [1066] Sint Sebastiaan   215 211 208 0 218 208 230 8.600 1290
2       [157090] Ad Smekens [1294] De Romeinen   206 207 206 200 198 212 205 8.240 1236
3       [156172] Siemon Bolleboom [1065] Nimrod   207 199 204 207 182 204 186 8.047 1207
    
   Recurve Heren Masters Klasse 4
1       [143047] Ton v.d. Sanden [1065] Nimrod   199 192 206 0 199 197 198 7.940 1191
2       [133959] Jack Willemen [1065] Nimrod   173 189 201 176 203 200 215 7.893 1184
3       [159434] Kees Tielemans [1294] De Romeinen   175 176 0 0 0 0 0 7.020 351
4       [165476] Hans Kruitwagen [1060] Alliance d’Amitié   169 172 165 0 169 169 188 6.880 1032
5       [113391] René Nuiten [1066] Sint Sebastiaan   13 49 26 22 48 54 62 1.740 261
    
   Recurve Heren Veteranen Klasse 1
1       [116881] Cees Willemen [1294] De Romeinen   221 217 222 220 218 230 223 8.893 1334
2       [102577] Wil Jacobs [1025] Tevredenheid   217 216 222 216 0 212 224 8.713 1307
3       [156306] Ed van Pelt [1294] De Romeinen   0 0 0 0 0 0 0   0
    
   Recurve Heren Veteranen Klasse 2
1       [112665] Rob van Lieshout [1065] Nimrod   210 199 0 208 211 219 209 8.373 1256
2       [102507] Petrus Ginneken [1069] Soranus   204 202 0 186 202 213 197 8.027 1204
3       [137159] Wim v.d. Nouweland [1294] De Romeinen   198 165 0 0 0 0 0 7.260 363
    
   Recurve Heren Veteranen Klasse 3
1       [114245] Jan Hofman [1066] Sint Sebastiaan   175 0 150 176 176 141 181 6.660 999
    
   Recurve Heren Veteranen Klasse 4
1       [142666] Bart Marinus [1294] De Romeinen   200 195 196 175 181 181 184 7.580 1137
2       [140512] Dré Claassen [1025] Tevredenheid   182 188 175 0 0 0 0 7.267 545
3       [156959] Ad van Haandel [1060] Alliance d’Amitié   168 182 161 190 176 194 0 7.140 1071
4       [162303] Jos van der Zwaal [1386] Breda Archery   131 128 160 160 0 138 143 5.733 860
5       [161276] Anando van Westen [1386] Breda Archery   96 74 74 88 86 78 85 3.380 507
 

 

De complete lijst met genodigden (ook van andere clubs) is hier te downloaden.

Verslag NK Indoor Aspiranten 2015 Middelbeers

Verslag NK Indoor Aspiranten 2015 Middelbeers

dames_komen_terugHet NK Indoor Aspiranten 2015 is op zaterdag 14 maart 2015 in Middelbeers bij de Zwartmikkers verschoten.

Bij aanvang was de zaal nog koud, maar gedurende de wedstrijd kwam dat goed. Verdeeld over 13 van de 16 banen en 3 schutters per baan was er ruimte genoeg. Ook publiek was in voldoende mate meegekomen en het werd door de dames zeer gewaardeerd dat Ad van Vught hen nog even kwam aanmoedigen voordat hij zelf door moest naar de Sate-verschieting in Etten-Leur.

Waar 213 punten op het Rayon2 kampioenschap in Delft goed was voor de gouden medaille bracht exact dezelfde score voor Rosalinde haar bij het NK Kampioenschap Indoor 2015 Aspiranten tot de 12e plaats. Veroniek verbeterde haar score van het Rayonkampioenschap met 20 punten wat haar net langs Rosalinde op de 11e plek bracht. Dakota bleef maar zeven puntjes onder haar Rayonkampioenschap score.

Om in de top 5 uit te komen waren wel 253 punten of meer nodig en de kampioen stak er met 272 punten wel erg bovenuit. Zeer knap gedaan hoor!

De einduitslag is hier te downloaden: Indoor NK Aspiranten 14 maart 2015

Sateverschieting 14 maart 2015

Sateverschieting 14 maart 2015

De eerste dag van de Sateverschieting 2015 (14 maart 2015) was een groot succes.

Een spannende wedstrijd en goede finalerondes werden afgewisseld met een oneindige hoeveelheid satestokjes, saus en stokbrood.

Wie met een lege maag naar huis is gegaan, heeft dat aan zichzelf te danken.

Hieronder staat in foto’s een korte impressie van deze zaterdag.

De einduitslag per categorie:

HEREN RECURVE  
   
1 PAUL V.D. BOOM
2 ROB V.D. BRAND
3 PIET VOOGD
   
HEREN COMPOUND  
1 AD V. VUGHT
2 PETER V.D. BERG
3 JOHAN TIMMERMANS
   
DAMENS COMPOUND  
1 IRMA ANTHONIE
2 ANNEMARIE PUTS
3  
   
DAMENS RECURVE  
1 NATASCHA SPRENKELS
2 LISA V. DIESEN
3 BRIGITTA V. PETTEN
   
TRADITIONEL  
1 JAN VERDULT
2 RINA V. LUIJK
3  
   
JEUGD COMPOUND  
1 LEX V. LEEUWEN
2 MATHEU DE WIT
3  

De uitslag van de wedstrijd was na 36 pijlen:

Naam: Vereniging:   C/R/BB Punten  
Peter v.d. Bergh landsman unie Schijndel C 347  
Ad v. Vught st. Sebastiaan Goirle C 337  
Bram Kole st.Sebastiaan Yerseke C 335  
john timmermans      E.M.M. Waalwijk C 332  
Annemarie Puts Grensschutters Reuver C 332 d
Cees Oreel st.Sebastiaan Yerseke C 329  
Paul Mols landsman unie Schijndel C 326  
Ger Puts Grensschutters Reuver C 322  
Albert v. leeuwen E.M.M. Waalwijk C 320  
Irma Anthonie D’ Eendracht Vlissingen C 316 d
Robert Lawson st.Sebastiaan Yerseke C 315  
Rene de Wit st.Sebastiaan Prinsenbeek C 305  
Lex v. Leeuwen (jeugd) E.M.M. Waalwijk C 299  
Jan de Wee st.Sebastiaan Yerseke C 281  
Mathiue de Wit (jeugd) st.Sebastiaan Prinsenbeek C 266  
Frits Thiel D’ Eendracht Vlissingen C 260  
Paul klitz D’ Eendracht Vlissingen C 247  
           
Niek Snijders Landsman genoegen Roosendaal R 317  
Paul v.d. Boom Nimrod Etten-Leur R 315  
Piet Voogd st. Sebastiaan Prinsenbeek R 311  
Rob v.d.Brand landsman unie Schijndel R 303  
Dennis van der  Linden Landsman genoegen Roosendaal R 299  
Natascha Sprenkels Nimrod Etten-Leur R 298 d
Jack Biskop Landsman genoegen Roosendaal R 294  
nico van der zanden   E.M.M. Waalwijk R 293  
Gust Wagemakers Edel tijdverdrijf (B) Essen R 291  
Benjamin Nelen Edel tijdverdrijf (B) Essen R 291  
Ton  van Diesen st. Sebastiaan Goirle R 288  
Paul v.d. Brand landsman unie Schijndel R 286  
martin eland E.M.M. Waalwijk R 284  
Geert-Jan Hereijgers Landsman genoegen Roosendaal R 282  
brigitte petten  E.M.M. Waalwijk R 280 d
Marc Claessens Edel tijdverdrijf (B) Essen R 278  
Rinus Mol Edel tijdverdrijf (B) Essen R 277  
Lisa v. Diesen St. Sebastiaan Goirle R 277 d
Sandra v.d. Boom Nimrod Etten-Leur R 275 d
Lennard van Zweden st.Sebastiaan Yerseke R 268  
Jeannette Sprenkels Nimrod Etten-Leur R 261 d
Johan Snijders Landsman genoegen Roosendaal R 254  
Anja Biskop Landsman genoegen Roosendaal R 236 d
Cor Hamelink st.Sebastiaan Yerseke R 225  
Anthony v. Ginneken Edel tijdverdrijf (B) Essen R 222  
Sophie v. Boogaert Edel tijdverdrijf (B) Essen R 220 d
Henk Buijs Nimrod Etten-Leur R 217  
Sandra v. Ginneken Edel tijdverdrijf (B) Essen R 203 d
Robert Visch st.Sebastiaan Yerseke R 191  
Erich Thiel D’ Eendracht Vlissingen R 102  
Rene Nuiten st.Sebastiaan Prinsenbeek R 76  
           
Rina v. Luijk Oude doelen Roosendaal TB 118 d
Jan Verdult Oude doelen Roosendaal TB 210  

 

Rosalinde kampioen Rayon 2 Aspiranten indoor 2015

Rosalinde kampioen Rayon 2 Aspiranten indoor 2015

Zondag 1 maart hebben Veroniek Beemer, Dakota van Deelen en Rosalinde Timmermans namens Nimrod het Rayon 2 kampioenschap aspiranten indoor 2015 verschoten bij Frederik Hendrik in Delft.

Voor Rosalinde was het de allereerste wedstrijd waaraan ze mee deed. De vrijdag vooraf is nog snel even met de klok geoefend en zijn de pijlen nagekeken en gemarkeerd. Het clubshirt was woensdag al geregeld en zaterdag is ze door haar vader getrakteerd op een mooie pijlenkoker. 

De drie meiden trokken gezellig samen op en stonden ook steeds gelijktijdig aan de lijn om te schieten. Ook Babette Brouwers van Nooit Volleerd deed gezellig en sportief met onze dames mee. 

De einduitslag werd:

1. Rosalinde Timmermans (goud)

2. Babette Brouwers (zilver)

3. Dakota van Deelen (brons)

4. Veroniek Beemer

Hieronder een foto-impressie die ook via Picasa beschikbaar is. Aan het eind staat geen foto, maar een filmpje waarin de 3 dames een ronde schieten en samen van de lijn terugkomen.

Kalender

Kalender

ma di wo do vr za zo
1
3
4
5
6
7
9
Interland 25m1pijl 10:00
Interland 25m1pijl
sep 9 @ 10:00 – 16:00
 
Clinic fam Vermunt 14:00
Clinic fam Vermunt
sep 9 @ 14:00 – 18:00
Toon Luc Jan Ronald Bar:?
11
12
14
15
NK Veld 10:00
NK Veld
sep 15 @ 10:00 – 16:00
 
Clinic Achilles A-B atleten 14:00
Clinic Achilles A-B atleten
sep 15 @ 14:00 – 17:30
Toon Jan Fenna ? Bar: ?
18
19
21
22
Clinic traditioneel/longbowschieten St Sebastiaan Prinsenbeek
Clinic traditioneel/longbowschieten St Sebastiaan Prinsenbeek
sep 22 – sep 23 hele dag
Het is weer zo ver! In september verzorgt St Sebastiaan Prinsenbeek longbow extravaganza!!! Nee, maar even serieus… Na het succes van Pip zijn vorige bezoek komt hij, speciaal voor ons, twee dagen naar Nederland om...
NK 3D 10:00
NK 3D
sep 22 @ 10:00 – 16:00
 
Clinic Fam. vd Goorberg 13:00
Clinic Fam. vd Goorberg
sep 22 @ 13:00 – 16:30
30 personen incl. 6 kinderen (12, 11, 11, 8, 7, 6), plus een aantal baby’s (0-2). Ik wil het graag reserveren: zaterdag 22 september 13.30 uur. 3 uurs programma met frituurhapjes. 1 persoon die glutenvrij...
26
28