Competitie indeling 2016/2017

Competitie indeling 2016/2017

Competitie 2016/2017 Indoor 18m en 25m 1-pijl

Dit overzicht bevat de competitie indeling voor zowel de 18m 3-pijl Indoor competitie als de 25m 1-pijl competitie. Er wordt een overzicht per schuttersdag (maandag, dinsdag, donderdag of zondag) gegeven en daarna een overzicht per ronde zodat je eenvoudig een alternatieve dag kunt vinden voor het geval je een bepaalde competitiedag niet kunt.
De competitiewedstrijden zijn ook allemaal in de agenda opgenomen. Op maandagen waarop een competitiewedstrijd bij Nimrod verschoten wordt, zullen er geen jeugdtrainingen zijn. Ook dit wordt vermeld in de agenda.

Indoor 18m 3-pijl competitie 2016/2017

Maandag

  • Ronde 1 Indoor – 12 september – Alliance D’amitie Ulvenhout
  • Ronde 2 Indoor – 26 september – Nimrod Etten-Leur
  • Ronde 3 Indoor – 10 oktober – Vriendenkring Rijen
  • Ronde 4 Indoor – 31 oktober – Alliance D’amitie Ulvenhout
  • Ronde 5 Indoor – 21 november – Vriendenkring Rijen
  • Ronde 6 Indoor – 5 december – Nimrod Etten-Leur
  • Ronde 7 Indoor – 12 december – Alliance D’amitie Ulvenhout

Dinsdag

  • Ronde 1 Indoor – 13 september – Alliance D’amitie Ulvenhout
  • Ronde 2 Indoor – 27 september – Nimrod Etten-Leur
  • Ronde 3 Indoor – 11 oktober – Vriendenkring Rijen
  • Ronde 4 Indoor – 1 november – Alliance D’amitie Ulvenhout
  • Ronde 5 Indoor – 22 november – Vriendenkring Rijen
  • Ronde 6 Indoor – 6 december – Nimrod Etten-Leur
  • Ronde 7 Indoor – 13 december – Alliance D’amitie Ulvenhout

Donderdag

  • Ronde 1 Indoor – 15 september – Tevredenheid Dongen
  • Ronde 2 Indoor – 29 september – Nimrod Etten-Leur
  • Ronde 3 Indoor – 13 oktober – Vriendenkring Rijen
  • Ronde 4 Indoor – 3 november – Tevredenheid Dongen
  • Ronde 5 Indoor – 24 november – Vriendenkring Rijen
  • Ronde 6 Indoor – 8 december – Nimrod Etten-Leur
  • Ronde 7 Indoor – 15 december – Tevredenheid Dongen

Zondag

  • Ronde 1 Indoor – 18 september – Vriendenkring Rijen
  • Ronde 2 Indoor – 2 oktober – Nimrod Etten-Leur
  • Ronde 3 Indoor – 16 oktober – Nimrod Etten-Leur
  • Ronde 4 Indoor – 6 november – Vriendenkring Rijen
  • Ronde 5 Indoor – 27 november – Nimrod Etten-Leur
  • Ronde 6 Indoor – 11 december – Nimrod Etten-Leur
  • Ronde 7 Indoor – 18 december – Vriendenkring Rijen

Zoek je een alternatieve dag voor een bepaalde ronde? Kijk dan hieronder in de lijst.

Ronde 1 – Indoor

  • Maandag 12 september – Alliance D’amitie Ulvenhout
  • Dinsdag 13 september – Alliance D’amitie Ulvenhout
  • Donderdag 15 september – Tevredenheid Dongen
  • Zondag 18 september – Vriendenkring Rijen

Ronde 2 – Indoor

  • Maandag 26 september – Nimrod Etten-Leur
  • Dinsdag 27 september – Nimrod Etten-Leur
  • Donderdag 29 september – Nimrod Etten-Leur
  • Zondag 2 oktober – Nimrod Etten-Leur

Ronde 3 – Indoor

  • Maandag 10 oktober – Vriendenkring Rijen
  • Dinsdag 11 oktober – Vriendenkring Rijen
  • Donderdag 13 oktober – Vriendenkring Rijen
  • Zondag 16 oktober – Nimrod Etten-Leur

Ronde 4 – Indoor

  • Maandag 31 oktober – Alliance D’amitie Ulvenhout
  • Dinsdag 1 november – Alliance D’amitie Ulvenhout
  • Donderdag 3 november – Tevredenheid Dongen
  • Zondag 6 november – Vriendenkring Rijen

Ronde 5 – Indoor

  • Maandag 21 november – Vriendenkring Rijen
  • Dinsdag 22 november – Vriendenkring Rijen
  • Donderdag 24 november – Vriendenkring Rijen
  • Zondag 27 november – Nimrod Etten-Leur

Ronde 6 – Indoor

  • Maandag 5 december – Nimrod Etten-Leur
  • Dinsdag 6 december – Nimrod Etten-Leur
  • Donderdag 8 december – Nimrod Etten-Leur
  • Zondag 11 december – Nimrod Etten-Leur

Ronde 7 – Indoor

  • Maandag 12 december – Alliance D’amitie Ulvenhout
  • Dinsdag 13 december – Alliance D’amitie Ulvenhout
  • Donderdag 15 december – Tevredenheid Dongen
  • Zondag 18 december – Vriendenkring Rijen

25m 1-pijl competitie 2016/2017

Maandag

  • Ronde 1 25m 1-pijl – 19 september – Nimrod Etten-Leur
  • Ronde 2 25m 1-pijl – 3 oktober – Nimrod Etten-Leur
  • Ronde 3 25m 1-pijl – 17 oktober – De Romeinen Gilze
  • Ronde 4 25m 1-pijl – 7 november – Vriendenkring Rijen
  • Ronde 5 25m 1-pijl – 28 november – Nimrod Etten-Leur
  • Ronde 6 25m 1-pijl – 9 januari – De Romeinen Gilze
  • Ronde 7 25m 1-pijl – 16 januari – Tevredenheid Dongen

Dinsdag

  • Ronde 1 25m 1-pijl – 20 september – Tevredenheid Dongen
  • Ronde 2 25m 1-pijl – 4 oktober – Nimrod Etten-Leur
  • Ronde 3 25m 1-pijl – 18 oktober – De Romeinen Gilze
  • Ronde 4 25m 1-pijl – 8 november – Vriendenkring Rijen
  • Ronde 5 25m 1-pijl – 29 november – Nimrod Etten-Leur
  • Ronde 6 25m 1-pijl – 10 januari – De Romeinen Gilze
  • Ronde 7 25m 1-pijl – 17 januari – Tevredenheid Dongen

Zondag

  • Ronde 1 25m 1-pijl – 25 september – Nimrod Etten-Leur
  • Ronde 2 25m 1-pijl – 9 oktober – Nimrod Etten-Leur
  • Ronde 3 25m 1-pijl – 23 oktober – Nimrod Etten-Leur
  • Ronde 4 25m 1-pijl – 13 november – Vriendenkring Rijen
  • Ronde 5 25m 1-pijl – 4 december – Nimrod Etten-Leur
  • Ronde 6 25m 1-pijl – 15 januari – Nimrod Etten-Leur
  • Ronde 7 25m 1-pijl – 22 januari – Nimrod Etten-Leur

Zoek je een alternatieve dag voor een bepaalde ronde? Kijk dan hieronder in de lijst.

Ronde 1 – 25m 1-pijl

  • Maandag – 19 september – Nimrod Etten-Leur
  • Dinsdag – 20 september – Tevredenheid Dongen
  • Zondag – 25 september – Nimrod Etten-Leur

Ronde 2 – 25m 1-pijl

  • Maandag – 3 oktober – Nimrod Etten-Leur
  • Dinsdag – 4 oktober – Nimrod Etten-Leur
  • Zondag – 9 oktober – Nimrod Etten-Leur

Ronde 3 – 25m 1-pijl

  • Maandag – 17 oktober – De Romeinen Gilze
  • Dinsdag – 18 oktober – De Romeinen Gilze
  • Zondag – 23 oktober – Nimrod Etten-Leur

Ronde 4 – 25m 1-pijl

  • Maandag – 7 november – Vriendenkring Rijen
  • Dinsdag – 8 november – Vriendenkring Rijen
  • Zondag – 13 november – Vriendenkring Rijen

Ronde 5 – 25m 1-pijl

  • Maandag – 28 november – Nimrod Etten-Leur
  • Dinsdag – 29 november – Nimrod Etten-Leur
  • Zondag – 4 december – Nimrod Etten-Leur

Ronde 6 – 25m 1-pijl

  • Maandag – 9 januari – De Romeinen Gilze
  • Dinsdag – 10 januari – De Romeinen Gilze
  • Zondag – 15 januari – Nimrod Etten-Leur

Ronde 7 – 25m 1-pijl

  • Maandag – 16 januari – Tevredenheid Dongen
  • Dinsdag – 17 januari – Tevredenheid Dongen
  • Zondag – 22 januari – Nimrod Etten-Leur

De teamindeling staat hieronder:

Seizoen 2016- 2017
18m Indoor
Vernr  Vereniging:
1065 Nimrod Etten-Leur
Opgave teams en individuele deelnemers aan de competitie: Indoor Recurve
Teamindeling:
Ere-klasse: 794,7 en hoger
A-klasse: minder dan 794,7 maar gelijk of meer dan 760,3
B-klasse: minder dan  760,3 maar gelijk of meer dan 721.7
C-klasse: minder dan  721,7 maar gelijk of meer dan 671,0
D-klasse: minder dan  671,0
Klasse indeling onder voorbehoud
Team: 1 Bondsnr Naam Pers.result.
Recurve 2015/2016
1 114884 Johnny Frankhuisen 9,294
2 139724 Jean-Pierre Looijen 9,022
3 102534 Johan Mol 0,000 3 hoogste: x 30 = Klasse:
4 160024 Marianne Bernards 8,728 27,04 811,3 Ere
Team: 2 Bondsnr Naam Pers.result.
Recurve 2015/2016
1 140680 Wijnand Mathijssen 8,439
2 151937 Yorick Vissers 8,200
3 142992 Mitchel Mathijssen 6,761 3 hoogste x 30 = Klasse:
4 139676 Inge Brouwer 6,728 23,40 702,0 C
Team: 3 Bondsnr Naam Pers.result.
Recurve 2015/2016
1 155973 Bas Antonisse 7,583
2 159563 Ferdy Lie-Kwie 7,817
3 156748 Luc Haasnoot 0,000 3 hoogste x 30 = Klasse:
4 169834 Renée Hiemstra 0,000 15,40 462,0 D
Team: 4 Bondsnr Naam Pers.result.
Recurve 2015/2016
1 154484 Janna van de Sanden 7,361
2 163881 Tara Jong 7,389
3 158009 Caitlin Frijters 7,694 3 hoogste x 30 = Klasse:
4 163347 Rebecca Gobbens 0,000 22,44 673,3 C
Team: 5 Bondsnr Naam Pers.result.
Recurve 2015/2016
1 168274 Délon Bruyninckx 0,000
2 168273 Edgar Braspenning 0,000
3 112041 Bert van der Kruijs 0,000 3 hoogste x 30 = Klasse:
4 159840 Jan Beemer 7,250 7,25 217,5 D
Team: 6 Bondsnr Naam Pers.result.
Recurve 2015/2016
1 0 0,000
2 0 0,000
3 0 0,000 3 hoogste x 30 = Klasse:
4 0 0,000 0,00 0,0 D
Team: 7 Bondsnr Naam Pers.result.
Recurve 2015/2016
1 0 0,000
2 0 0,000
3 0 0,000 3 hoogste x 30 = Klasse:
4 0 0,000 0,00 0,0 D
Team: 8 Bondsnr Naam Pers.result.
Recurve 2015/2016
1 0 0,000
2 0 0,000
3 0 0,000 3 hoogste x 30 = Klasse:
4 0 0,000 0,00 0,0 D
Team: 9 Bondsnr Naam Pers.result.
Recurve 2015/2016
1 165365 Rene Verschuren 7,033
2 137676 Alexander Foesenek 8,911
3 115766 Daniella van Ginneken 8,917 3 hoogste x 30 = Klasse:
4 162320 Thijs van Velthoven 0,000 24,86 745,8 B
Reserve team schutters Recurve
1 164753 Dakota van Deelen 5,239
2 159839 Coen Beemer 6,444
3 113793 Eric Verzijl 6,589
4 134577 Paul van den Boom 8,283
5 161913 Sandra van den Boom 7,767
6 166780 Mariëlle Timmermans-Meerbach 0,000
Individuele schutters Recurve
1 168195 Erik Visser 0,000
2 166782 Bas van den Broek 0,000
3 168515 Fenna Bogaard 0,000
4 168732 Stijn de Vries 9,028
5 167343 Floor Vandenbrande 3,067
6 162319 Kjell van Schie 0,000
Indoor Longbow Individueel
1 140653 JURGEN PUTMAN 0.000

 

Seizoen 2016- 2017
25m 1-pijl
Vernr  Vereniging:
1065 HBV Nimrod Etten-Leur
Opgave teams en individuele deelnemers aan de competitie: 25m1p Recurve en Compound
Teamindeling:
Ere-klasse: 1117,5  en hoger
A-klasse: minder dan 1117,5 maar gelijk of meer dan 1086,2
B-klasse: minder dan 1086,2 maar gelijk of meer dan 1048,9
C-klasse: minder dan  1048,9 maar gelijk of meer dan 997,1
D-klasse: minder dan 997,1
Team: 1 Bondsnr Naam Pers.result.
25m1pijl 2015/2016
1 114884 JOHNNY FRANKHUISEN 9,420
2 139724 JEAN-PIERRE LOOIJEN 9,047
3 160024 MARIANNE BERNARDS 8,833
4 140680 WIJNAND MATHIJSSEN 8,667
5 137676 ALEXANDER  FOESENEK 9,087 5 hoogste: x 25 = Klasse:
6 102534 JOHAN MOL 9,147 45,53 1.138,4 Ere
Team: 2 Bondsnr Naam Pers.result.
25m1pijl 2015/2016
1 142992 MITCHEL MATHIJSSEN 8,213
2 159563 FERDY LIE-KWIE 8,507
3 156748 LUC HAASNOOT 0,000
4 155973 BAS ANTONISSE 0,000
5 165365 RENE VERSCHUREN 7,000 5 hoogste: x 25 = Klasse:
6 151937 YORICK VISSERS 8,280 32,00 800,0 D
Team: 3 Bondsnr Naam Pers.result.
25m1pijl 2015/2016
1 158009 CAITLIN FRIJTERS 8,007
2 163881 TARA JONG 7,040
3 167016 ROWAN MOL 6,900
4 116867 YVONNE MOL 6,607
5 161913 SANDRA VAN DEN BOOM 7,967 5 hoogste: x 25 = Klasse:
6 163351 SILVESTER MOL 7,707 37,62 940,5 D
Team: 4 Bondsnr Naam Pers.result.
25m1pijl 2015/2016
1 154484 JANNA VAN DE SANDEN 0,000
2 112041 Bert van der Kruijs 0,000
3 0 0,000
4 0 0,000
5 0 0,000 5 hoogste: x 25 = Klasse:
6 0 0,000 0,00 0,0 D
25m1pijl Barebow Individueel
1
2
3
4
25m1pijl Longbow Individueel
1 140653 JURGEN PUTMAN 0,000
2 0 0,000
3 0 0,000
4 0 0,000
25m1pijl Instinctive Individueel
1 0 0,000
2 0 0,000
3 0 0,000
4 0 0,000
25m1pijl Reserve team schutters
1 112665 ROB VAN LIESHOUT 0,000
2 102533 STAN MOL 8,880
3 156172 SIMON BOLLEBOOM 7,847
4 113793 ERIC VERZIJL 6,833
25m1pijlIndividuele schutters
1 162320 THIJS VELTHOVEN 7,053
2 162319 KJEL VAN SCHIE 7,653
3 161913 SANDRA VAN DEN BOOM 7,967
4 134577 PAUL VAN DEN BOOM 8,753
COMPOUND 25 MTR 1-PIJL  INDIVIDUEEL
1 161713 VERONIEK. BEEMER 0,000