Winterwedstrijd 2017 Ulvenhout

Winterwedstrijd 2017 Ulvenhout

Zondag 29 januari 2017 is de winterwedstrijd van de seizoenswedstrijden bij Alliance D’Amitie in Ulvenhout verschoten.

Door deelname van clubs uit regio’s 106, 107 en 108 was het dit maal volle bak op 16 banen.

Nimrod verzorgde dit keer de klok en scheidsrechters.

De uitslagen staan hieronder en zijn ook in pdf-formaat te downloaden.

De documenten bevatten ook het schematisch overzicht van de finalerondes.

Foto’s zijn te bekijken op de facebookpagina van Alliance: https://www.facebook.com/pg/HandboogverenigingAllianceDAmitie/photos/?tab=album&album_id=1275771455822241

Dit keer heeft Tara Jong een zwaar bevochten gouden medaille behaald en Dakota van Deelen en Davy de Wilde namen brons mee naar huis.

Gefeliciteerd!

Winterwedstrijd zondag 29 januari 2017

1. Aspiranten t/m 10 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 166612 Roos Gosens Zwartmikkers Middelbeers 9-8-2006 214 1
2 167422 Tygo Kruit Alliance d’Amitié Ulvenhout 1-9-2006 181 2
3 99997 Wout van Opstal E.W.E. Zundert 16-1-2007 51 3
4 99998 Joey Plaizier Alliance d’Amitié Ulvenhout 28-11-2008 36 4
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
2. Aspiranten 11/12 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 164005 Davy de Wilde Nimrod Etten-Leur 31-8-2004 241 1 3
2 167687 Niels van Erk Alliance d’Amitié Ulvenhout 4-8-2004 209 2 1
3 168588 David Kemperman Zwartmikkers Middelbeers 24-9-2005 180 3 4
4 169495 Amy Tarling Alliance d’Amitié Ulvenhout 28-6-2005 177 4 2
5 161372 Maud van der Poll Alliance d’Amitié Ulvenhout 23-9-2005 148 5
6 167635 Kas Slaghekke Alliance d’Amitié Ulvenhout 10-6-2004 143 6
7 164466 Gijs Uitdewilligen Concordia Florebith Oudenbosch 16-10-2001 132 7
8 166782 Bas van den Broek Nimrod Etten-Leur 6-6-2005 116 8
7 170435 Niko Havermans E.W.E. Zundert 31-8-2004 59 9
6. Aspiranten Compound t/m 12 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
2 167832 Kayleigh van der Wal Alliance d’Amitié Ulvenhout 11-7-2004 253 1 1
1 88888 Kimi Geboers Rozenjact door Zee Hoogeloon 5-8-2008 243 2 2
9. Aspiranten Hout/BB t/m 12 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 168832 Tristan Raaijmakers St. Sebastiaan Oosterhout 29-3-2004 126 1
3. Cadet 13/14 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 167568 Menno Rommers L’Union Fait La  Force Roosendaal 2-9-2002 246 1 1
2 164238 Tjarina Pullens De Meierijers Berkel-Enschot 7-1-2002 228 2 4
3 154472 Robert Rommens Concordia Florebith Oudenbosch 25-9-2002 216 3
4 168195 Erik Visser Nimrod Etten-Leur 25-3-2003 211 4
5 164753 Dakota van Deelen Nimrod Etten-Leur 16-9-2002 204 5 3
6 164855 Lucas Langendoen L’Union Fait La  Force Roosendaal 26-12-2002 201 6 2
7 168515 Fenna Bogaard Nimrod Etten-Leur 20-2-2003 196 7
8 167309 Anne Kruiswijk Alliance d’Amitié Ulvenhout 8-4-2002 191 8
9 169104 Vera Minkenberg Vriendenkring Rijen 6-3-2003 189 9
10 164567 Zenno Diepstaraten St. Sebastiaan Goirle 6-11-2002 178 10
11 166423 Lucas Mol Concordia Florebith Oudenbosch 12-6-2003 165 11
12 11111 Sophie de Rooij St. Sebastiaan Goirle 1-1-2002 157 12
13 167343 Floor van den Brande Nimrod Etten-Leur 7-2-2002 155 13
14 777777 Maarten Delien Zwartmikkers Middelbeers 23-3-2003 154 14
15  168602 Sanne van Dongen Vriendenkring Rijen 26-5-2003 153 15
16 164473 Niels Elst Concordia Florebith Oudenbosch 5-4-2003 153 16
17 166796 Dimitri van Gils E.W.E. Zundert 17-2-2002 151 17
18 170416 Sem Nous E.W.E. Zundert 15-6-2003 140 18
19 169987 Berry  de Wit Nimrod Etten-Leur 13-10-2002 132 19
20 164817 Rene Liebregts Zwartmikkers Middelbeers 20-3-2003 88 20
21 163903 Jan van Dorst Alliance d’Amitié Ulvenhout 2-7-2002 79 21
Cadet 15-16 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 164930 Guus van Eijken Rozenjacht Baarschot 17-9-2001 257 1 2
2 163881 Tara Jong Nimrod Etten-Leur 26-11-2000 255 2 1
3 161372 Olaf van Oord Alliance d’Amitié Ulvenhout 28-6-2001 233 3 3
4 666666 Robin van Tilborg De Meierijers Berkel-Enschot 14-11-2000 233 4
5 160940 Ronald Gijsen Nimrod Etten-Leur 7-7-2000 223 5 4
6 165528 Coen Beemer Nimrod Etten-Leur 7-10-2000 219 6
7 163924 Stephan Landzaat De Meierijers Berkel-Enschot 26-12-2001 218 7
8 165852 Fleur Doensen De Meierijers Berkel-Enschot 2-10-2000 208 8
9 170756 Ivana Jongeneelen Nimrod Etten-Leur 21-7-2001 184 9
10 169540 Eline de Groot Alliance d’Amitié Ulvenhout 24-12-2001 163 10
11 164466 Gijs Uitdewilligen Concordia Florebith Oudenbosch 16-10-2001 148 11
12 444444 Babet van der Poll Alliance d’Amitié Ulvenhout 1-11-2000 56 12
Junioren 17-20 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 159118 Meindert Kempe Alliance d’Amitié Ulvenhout 17-8-1999 261 1 1
2 164239 Kimbly Pullens De Meierijers Berkel-Enschot 5-6-1997 259 2 2
3 157259 Harm van Eijken Rozenjacht Baarschot 13-9-1999 223 3 3
10. Cadet Hout/BB 13/6 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 168508 Thijs Bezemer Concordia Florebith Oudenbosch 9-2-2001 183 1 1
2 164848 Melle Spanjers Zwartmikkers Middelbeers 16-5-2003 159 2 2
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
11. Junior Hout/BB 17/20 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 161237 Rick Jansen E.W.E. Zundert 19-2-1999 122 1
7. Cadet Compound 13/16 jr
aantal bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
winter eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
1 164874 Mitchell van der Wal Alliance d’Amitié Ulvenhout 6-1-2000 271 1 2
2 169079 Ben Wilmes St. Sebastiaan Goirle 5-3-2003 226 2 1

De PDF documenten staan hieronder:

finales winter 2017 cadet 13-14 jr

finales winter 2017 aspiranten compound 11-12 jr

finales winter 2017 aspiranten 11-12 jr

finales cadet 15-16 jr_1

finales winter junioren 17-20 jr

finales winter cadet compound 13-16 jr

Nimrod op het NK Indoor 2017 in Zoetermeer

Nimrod op het NK Indoor 2017 in Zoetermeer

Zondag 29 januari 2017 is het NK Indoor 2017 voor senioren in Zoetermeer verschoten.

Vanuit Nimrod deden Harvey van Loon, Marianne Bernards en Janna van de Sanden mee.

Harvey en Janna hadden allebei op zaterdag al meegedaan aan het NK junioren.

Harvey wist in de kwalificatieronde tot de 21e plaats te komen en mistte daardoor de finalerondes.

Janna kwam deze dag tot de 16e plaats

Maar Marianne Bernards wist door te dringen tot de finalerondes en behaalde uiteindelijk een 8e plaats.

 

Nimrod op het NK Indoor 2017 Cadetten en Junioren

Nimrod op het NK Indoor 2017 Cadetten en Junioren

Zaterdag 28 januari 2017 is het NK Indoor 2017 voor Cadetten en Junioren verschoten in Roermond.

Vanuit Nimrod namen Harvey van Loon en Janna van de Sanden deel.

Na de kwalificatieronde is Janna 9e geworden; slechts 2 punten van de kwalificatieschutter boven haar. Helaas net geen finalerondes voor haar.

Harvey ging na de kwalificatieronde vanaf een gedeelde zevende plaats wel door naar de finalerondes maar verloor daar in de kwartfinales van de uiteindelijke winnaar.

Toch onze complimenten voor jullie prestatie!

Uitslag Heren Junioren:

IFRHJ

Uitslag Dames Junioren:

IFRDJ

INDOOR FITA + FINALERONDES 22 oktober 2017

INDOOR FITA + FINALERONDES 22 oktober 2017

INDOOR FITA + FINALERONDES
Er worden 60 pijlen en
finalerondes geschoten
Datum: zondag 22 oktober 2017
Aanvang: 9.00 uur
Inschrijfgeld: € 14,-
Locatie: Centaurhal
Schothorsterlaan 19
3822 NA, Amersfoort
AHV Centaur
Amersfoort
Kijk voor meer informatie op
www.ahv-centaur.nl

Hieronder kan de uitnodiging in PDF formaat gedownload worden

Indoor Fita 2017

DUBBELE ARROWHEADRONDE 17/18 juni 2017

DUBBELE ARROWHEADRONDE 17/18 juni 2017

DUBBELE ARROWHEADRONDE
Per dag wordt er op
24 doelen geschoten die op
diverse afstanden staan
Datum: zaterdag 17 juni 2017 en
zondag 18 juni 2017
Aanvang: zaterdag 10.00 uur
zondag 9.00 uur
Inschrijfgeld: 1 dag € 14,- en 2 dagen € 20,-
Locatie: Bos Birkhoven
Barchman Wuytierslaan 232
Amersfoort
AHV Centaur
Amersfoort
Kijk voor meer informatie op
www.ahv-centaur.nl

 

Hieronder kan de uitnodiging in PDF formaat gedownload worden

Arrowhead 2017

Verslag 2e ronde NHB beker verschoten bij Nimrod

Verslag 2e ronde NHB beker verschoten bij Nimrod

Zondag 15 januari 2017 is de tweede ronde voor de NHB beker voor teams verschoten bij Nimrod.

Voor 6 teams recurve en 3 teams compound van elk 4 personen waren 9 banen goed gevuld.

Speciaal voor deze gelegenheid was er extra bezetting in de keuken en aan de bar.

Huisgemaakte erwtensoep en tomatensoep, diverse broodjes met snacks; alles was voorhanden om het de schutters zo aangenaam mogelijk te maken.

Helaas is het Nimrod niet gelukt een ronde verder te komen, maar we feliciteren HKS Zoetermeer en Alliance d’Amitié Ulvenhout met hun resultaat.

Bij de compound zijn Oefening en Uitspanning Esbeek en Concordia Florebith Oudenbosch door.

De wedstrijd zelf bleek spannend en slechts met shoot-offs te beslechten.

De uitslag:

Uitslag
Rayonkampioenschap NHB-Beker Recurve 2017, Rayon 2
HBV Nimrod
15-jan-2017
Plaats Team Nummer Matchpunten Setpunten Shoot-off
1 HKS, Zoetermeer 9 35 Kampioen
2 Alliance d’Amitié, Ulvenhout 7 26 2e
3 ARC, Rotterdam 5 31 1 3e
4 Concordia Florebith 5 25
5 HBV Nimrod, Etten-Leur 1065 4 23
6 ONA, Bladel 0 10

en:

Uitslag
Rayonkampioenschap NHB-Beker Compound 2017, Rayon 2
HBV Nimrod
15-jan-2017
Plaats Team Nummer Matchpunten Setpunten Shoot-off
1 Oefening en Uitspanning 4 21 2 Kampioen
2 Concordia Florebith 4 22 1 2e
3 Tevredenheid, Dongen 4 17 3e

De scoreverwerkingslijsten zijn hieronder te downloaden als MS Excelbestanden

scoreverwerking NHB Beker Compound 15-jan-2017

scoreverwerking NHB Beker Recurve 15-jan-2017

 

 

INDOOR JEUGDFITA 19-2-2017

INDOOR JEUGDFITA 19-2-2017

INDOOR JEUGDFITA
Er worden 60 pijlen
geschoten vanaf de 18 meter
Datum: zondag 19 februari 2017
Aanvang: 10.00 uur
Inschrijfgeld: € 10,-
Locatie: Centaurhal
Schothorsterlaan 19
3822 NA, Amersfoort
AHV Centaur
Amersfoort
Kijk voor meer informatie op
www.ahv-centaur.nl

De uitnodiging kan hieronder in PDF formaat gedownload worden:

Indoor jeugdFita 2017

Indeling 6 daagse 2017

Indeling 6 daagse 2017

De indeling van koppels voor de 6 daagse van 2017 is bekend.

Team 1                 Kees Aarssen

Theo Herrijgers

 

Team 2                 Mitchel Mathijssen

Marianne Bernards

 

Team 3                 Jurgen Putman

Bert van de Kruijs

 

Team 4                 Luc Haasnoot

Stan Mol

 

Team 5                 Rowan Mol

Yvonne Mol

 

Team 6                 Bas Antonisse

Wijnand Mathijssen

 

Team 7                 Andre Jansen

Adrie van Mieghem

 

Team 8                 Danielle v Ginneken

Paul van de Boom

 

Team 9                 Henk Buijs

Ferdie Lie-Kwie

 

Team 10              JP Looijen

Alex Foesenek

 

Team 11              John Frankhuisen

Delon Bruijnickx

 

Team 12              Kjell van Schie

Thijs van Veldhoven

 

Team 13              Edgar Braspenning

Simon Bolleboom

 

Team 14              Johan Mol

Jan Beemer

 

Team 15              Bol Bol

Theo Kessels

 

Team 16              Inge Brouwer

Rob van Lieshout

De beste wensen voor 2017

De beste wensen voor 2017

Het bestuur van Handboogvereniging Nimrod Etten-Leur wenst alle leden met hun familie, alle handboogliefhebbers die ons een warm hart toedragen en onze volgers op Facebook een voorspoedig 2017!

In 2017 bestaat onze vereniging 130 jaar en zo’n lustrum zal niet ongemerkt voorbij gaan.

Wij hopen dat jullie 2017, samen met ons en in goede gezondheid, een positief en onvergetelijk jaar gaan maken.