Carnavalsverschieting 2017

Carnavalsverschieting 2017

Woensdagavond 22 februari is de Carnavalsverschieting voor de jeugd van Nimrod verschoten. Carola de Wilde is enorm creatief bezig geweest en had fantastische versieringen gemaakt. Onze complimenten!

Vanuit de jeugd heeft Tara Jong meegeholpen met een mooie uitnodiging, het regelen van de hapjes en echte prijzen voor de winnaars. De speaker van Veroniek deed prima dienst om de carnavalsmuziek door de ruimte te laten galmen.

Met zwevende knuffels, leutige maskers en vele ballonnen was er veel om op te schieten. Maar om de meeste punten te verdienen moest je op echt kleine delen mikken.

Na 25 tellende pijlen vanaf 18m kon wedstrijdleider Tara de winnaars bekend maken:

  • aspiranten / nieuwe schutters: Nathalie
  • cadetten: Ronald
  • junioren: Ricky

Verder nog wat bedankjes aan alle ouders die gezellig als toeschouwer zijn blijven hangen, Johan en Anja voor het verzorgen van de hapjes, Stan en Yvonne voor de prijzen, Jean-Pierre voor de bestuursafvaardiging en het helpen met opruimen en Rebecca die ondanks ziekte toch even haar gezicht liet zien.

Wat super tof dat een idee van de ouders met hulp van de jeugd zo uitgroeit tot een evenement dat voor herhaling vatbaar is.

De andere foto’s zijn beschikbaar via deze link

Cloudverschieting Prinsenbeek 2017

Cloudverschieting Prinsenbeek 2017

Op een mistige zaterdagochtend op 18 februari 2017 verzamelden  zich 15 schutters van Breda Archery, Nimrod en organiserende partij St. Sebastiaan Prinsenbeek op het gladgeschoren veld van Camping Hof van Overveld in Prinsenbeek voor een cloudverschieting op 90m, 120m en 160m.

Bij het inschieten was de vlag op 160m nauwelijks te zien en de pijlen waren onderweg al helemaal niet te volgen. Maar toen om 11.00u de wedstrijd begon trok de mist op en werd het zelfs zonnig en aangenaam warm.

Op deze locatie kan St. Sebastiaan Prinsenbeek vanaf dit jaar dagelijks gebruik maken van het veld en 2 avonden in de week hebben ze straks een mooie binnenruimte met tot 15 banen in een hoge hal en een aantrekkelijk horecagedeelte.

Met een korte koffiepauze na de eerste serie van 6 ronden met elk 3 pijlen en een lunchpauze met soep en broodjes na de tweede serie, bleek dat een derde serie voor iedereen wel genoeg was. Dus met in totaal 54 pijlen geschoten werd de scorelijst opgemaakt en de winnaars op elke afstand kregen een handgemaakte boogschuttersfiguur van koperdraad.

Coen Beemer en Berry de Wit namen voor Nimrod de prijzen voor de 90m en 120m mee naar huis. Op de 160m ging de prijs naar Breda Archery.

Dit was een zeer geslaagde dag en we bedanken de organisatoren van St.Sebastiaan Prinsenbeek voor hun gastvrijheid. Tot een volgende keer!

Uitslag in Excel formaat: Cloud verschieting 18-02-2017

Rayonkampioen Indoor Teams 2017

Rayonkampioen Indoor Teams 2017

Zondag 12 februari 2017 is het rayonkampioenschap Indoor voor teams 2017 verschoten.

In Middelbeers heeft het Nimrod team met Johan Mol, John Frankhuisen, Jean-Pierre Looijen en Marianne Bernards het wel tot de finale rondes weten te schoppen, maar is uiteindelijk op de vierde plaats in de ere klasse geëindigd.

Van Nimrod waren drie teams afgevaardigd naar Ulvenhout voor hun wedstrijd in klasse C.

Het team met Wijnand Mathijssen, Mitchel Mathijssen, Delon Bruyninckx en Edgar Braspenning (Team Wijnand) had met de individuele competitiescores slechts 1 punt meer dan het team met Bas Antonisse, Ferdy Lie Kwie, Luc Haasnoot en Jan Beemer (Team Bas). Op kleine afstand daarvan begon het team met Janna van de Sanden, Rebecca Gobbens, Tara Jong en Caitlin Frijters (Team Janna) aan de twee keer 60 pijlen per persoon op 18 meter.

Van de 8 deelnemende teams uit Rayon 2 zouden er slechts 4 teams door gaan naar de finale rondes.

Na de 60 pijlen stond helaas alleen team Bas bij de eerste 4. Team Janna had het gebracht tot een vijfde plaats en Team Wijnand tot een zesde plaats.

Met Bas, Ferdy en Luc aan de lijn en Jan als coach werd in de halve finale gewonnen van L’union fait la force uit Roosendaal en in de grote finale troffen we HKS uit Zoetermeer.

Na een 4-0 voorsprong kwam HKS toch terug naar 4-2 en terwijl volgende set bezig was, wist Bas ternauwernood binnen de tijd af te ronden met wat mindere pijlen. Een 4-4 gelijk werd gevreesd, maar de laatste schutter van HKS kreeg 1 pijl niet binnen de tijd gelost. Met de andere pijlen zouden ze deze set gewonnen hebben, maar door deze mis werd Nimrod met 6-2 kampioen van het Rayon.

Meer foto’s zijn beschikbaar via de facebookpagina van Nimrod.

Uitnodiging Medaillewedstrijd

Uitnodiging Medaillewedstrijd

Uitnodiging

Beste schutters,

Hierbij worden de onderstaande schutters die een medaille hebben gewonnen in de regio competitie uitgenodigd om op zondag 19 feb. hun medaille in ontvangst te komen nemen.
Er is die dag ook een onderlinge verschieting, de dag wordt gehouden bij HBV Nimrod Etten-Leur en de aanvang is om 10.00 uur.
Laat door je aanwezigheid blijken dat je het op prijs stelt dat deze dag gehouden wordt, zodat Nimrod terug kan zien op een goed bezette dag.

m.vr.gr. Dré Timmermans

Indien men niet kan, dan graag afmelden voor donderdag 16 feb.

Indoor

Winnaaars Medailles en Bekers Regio 107
                                 Seizoen 2016-2017
                                 Discipline Indoor
Aspiranten Recurve <11 jaar Gemiddelde
1 Goud 1e Regio 107 Indoor 2016 RE Asp. <11 jaar 167422 Tygo Kruijt Alliance d’Amitié 4.978
Aspiranten Recurve 11/12 jaar Gemiddelde
1 Goud 1e Regio 107 Indoor 2016 RE Asp. 11/12 jaar 167687 Niels van Erk Alliance d’Amitié 7.794
1 Zilver 1e Regio 107 Indoor 2016 RE Asp. 11/12 jaar 164005 Davy de Wilde Nimrod 7.522
Cadetten Recurve
1 Goud 1e Regio 107 Indoor 2016 RE Cad. Klasse 1 161371 Olaf van Oord Alliance d’Amitié 7.961
1 Zilver 2e Regio 107 Indoor 2016 RE Cad. Klasse 1 163881 Tara Jong Nimrod 7.628
1 Goud 1e Regio 107 Indoor 2016 RE Cad. Klasse 2 159839 Coen Beemer Nimrod 7.472
1 Zilver 2e Regio 107 Indoor 2016 RE Cad. Klasse 2 163701 Xander Spierings Alliance d’Amitié 7.261
1 Brons 3e Regio 107 Indoor 2016 RE Cad. Klasse 2 166796 Dimitri van Gils Eikels Worden Eiken 6.528
Aspiranten Compound 11/12 jaar Gemiddelde
1 Goud 1e Regio 107 Indoor 2016 CP Asp. 11/12 jaar 167832 Kayleigh van der Wal Alliance d’Amitié 8.150
Cadetten Compound
1 Goud 1e Regio 107 Indoor 2016 CP Cad. Klasse 1 162112 Patrick Korzilius Tevredenheid 9.000
Junioren Recurve
1 Goud 1e Regio 107 Indoor 2016 RE Jun. Klasse 1 159118 Meindert Kempe Alliance d’Amitié 8.650
1 Goud 1e Regio 107 Indoor 2016 RE Jun. klasse 2 158009 Caitlin Frijters Nimrod 7.667
Junioren Compound
1 Goud 1e Regio 107 Indoor 2016 CP Jun. Klasse 2 161713 Veroniek Beemer Nimrod 6.089
 Recurve
1 Goud 1e Regio 106 Indoor 2016 RE  Klasse 1 119580 Emiel Weterings Vriendenkring 9.472
1 Zilver 2e Regio 107 Indoor 2016RE  Klasse 1 116931 Marc v.d. Wijngaard Alliance d’Amitié 9.244
1 Brons 3e Regio 107  Indoor 2016 RE  Klasse 1 114884 John Frankhuisen Nimrod 9.222
1 Goud 1e Regio 107 Indoor 2016 RE  Klasse 2 159926 Rick van Eijndhoven Vriendenkring 9.083
1 Zilver 2e Regio 107 Indoor 2016 RE  Klasse 2 144704 Romario Ooms Eikels Worden Eiken 8.939
1 Goud 1e Regio 107 Indoor 2016 RE  Klasse 3 163291 Eddie Kempe Alliance d’Amitié 8.644
1 Zilver 2e Regio 107 Indoor 2016 RE  Klasse 3 140680 Wijnand Mathijssen Nimrod 8.622
1 Brons 3e Regio 107 Indoor 2016 RE  Klasse 3 131065 Ludo van den Broek Eikels Worden Eiken 8.522
1 Goud 1e Regio 107 Indoor 2016 RE  Klasse 4 153314 Peter Fioole Alliance d’Amitié 8.517
1 Zilver 2e Regio 107 Indoor 2016 RE  Klasse 4 102507 Petrus Ginneken Soranus 8.194
1 Brons 3e Regio 107 Indoor 2016 RE  Klasse 4 166977 Hansko Broersen 8.106
1 Goud 1e Regio 107 Indoor 2016 RE  Klasse 5 167898 Marco Dijkstra St Sebastiaan Prinsenbeek 8.467
1 Zilver 2e Regio 107 Indoor 2016 RE  Klasse 5 159563 Ferdy Lie Kwie Nimrod 8.361
1 Brons 3e Regio 107 Indoor 2016 RE  Klasse 5 164032 Walter Verbruggen Alliance d’Amitié 7.917
1 Goud 1e Regio 107 Indoor 2016 RE  Klasse 6 142476 Dennie den Ridder Alliance d’Amitié 8.022
1 Zilver 2e Regio 107 Indoor 2016 RE  Klasse 6 142992 Mitchel Mathijssen Nimrod 7.872
1 Brons 3e Regio 107 Indoor 2016 RE  Klasse 6 167308 Liesbeth Kruijswijk Alliance d’Amitié 7.494
 Compound
1 Goud 1e Regio 107 Indoor 2016 RE  Klasse 1 153190 Ton van Gestel De Romeinen 9.422
1 Zilver 2e Regio 107 Indoor 2016 CP  Klasse 1 157718 Bart Dudink Tevredenheid 9.417
1 Brons 3e Regio 107 Indoor 2016 CP  Klasse 1 136674 Marco Voermans Alliance d’Amitié 9.367
1 Goud 1e Regio 107 Indoor 2016 CP  Klasse 2 163736 Arjan Schoormans Vriendenkring 9.167
1 Zilver 2e Regio 107 Indoor 2016 CP  Klasse 2 154768 Harry Koot Alliance d’Amitié 8.994
1 Brons 3e Regio 107 Indoor 2016 CP  Klasse 2 116764 Francesco Cloin Alliance d’Amitié 8.989
 Barebow
1 Goud 1e Regio 107 Indoor 2016 BB  Klasse 1 162223 Karel Oomes Alliance d’Amitié 6.911
1 Goud 1e Regio 107 Indoor 2016 BB  Klasse 2 151815 Erik von Rotz St Sebastiaan Oosterhout 5.550
 Longbow
1 Goud 1e Regio 107 Indoor 2016 LB  Klasse 1 140653 Jurgen Putman Nimrod 5.656
1 Goud 1e Regio107 Indoor 2016 LB  Klasse 2 168865 Eelco Schuring Eikels Worden Eiken 3.367
 Instinctive Bow
1 Goud 1e Regio 107 Indoor 2016 IB  Klasse 2 164595 Marius van Opstal Eikels Worden Eiken 4.589
TEAMS
Beker Type S373.1
Teams Recurve
1 Regiokampioen Indoor 2016 Recurve Regio 107 Ere Klasse 1095 Nimrod 1
1 Regiokampioen Indoor 2016 Recurve Regio 107 A Klasse 1061 E.w.E. Zundert 1
1 Regiokampioen Indoor 2016 Recurve Regio 107 B Klasse 1060 Alliance d’Amitié 2
1 Regiokampioen Indoor 2016 Recurve Regio 107 C Klasse 1065 Nimrod 2
1 Regiokampioen Indoor 2016 Recurve Regio 107 D Klasse 1060 Alliance d’Amitié 3
Teams Compound
1 Regiokampioen Indoor 2016 Compound Regio 107 Ere Klasse 1060 Alliance d’Amitié 1
1 Regiokampioen Indoor 2016 Compound Regio 107 A Klasse 1025 Tevredenheid

25m 1-pijl

                                 Discipline 25m 1-pijl
     Tot en met 4 deelnemers             één medaille
     5 tot en met 8 deelnemers          twee medailles
     Bij 9 of meer deelnemers             drie medailles
Afleveradres:
Naam: Louis Willemen
Adres: Rubenspark 2
Postcode en Plaats: 5121 WN  Rijen
Telefoonnummer: 0161 223936
E mail adres: ajmwillemen@hetnet.nl
Datum wedstrijden:
Afleveren voor: vrijdag 17 februari 2017
Aantal Medaille Type E216
Aspiranten Compound 11/12 jaar Gemiddelde
1 1 Goud 1e Regio 107 25m1p 2017 CP Asp. 11/12 jaar 163737 Dylan Kupers Vriendenkring 6,767
Cadetten Recurve
1 1 Goud 1e Regio 107 25m1p 2017 RE Cad. Klasse 2 163881 Tara Jong Nimrod 8,140
Junioren Recurve
1 1 Goud 1e Regio 107 25m1p 2017 RE Jun. Klasse 1 158009 Caitlin Frijters Nimrod 7,64
 Recurve
7 1 Goud 1e Regio 107 25m1p 2017 RE  Klasse 1 119580 Emiel Weterings Vriendenkring 9,587
1 Zilver 2e Regio 107 25m1p 2017 RE  Klasse 1 114884 John Frankhuisen Nimrod 9,373,
5 1 Goud 1e Regio 107 25m1p 2017 RE  Klasse 2 116881 Cees Willemen Romeinen 9,067
1 Zilver 2e Regio 107 25m1p 2017 RE  Klasse 2 160024 Marianne Bernards Nimrod 9,067
2 1 Goud 1e Regio 107 25m1p 2017 RE  Klasse 3 163291 Eddie Kempe Alliance d’Amité 8927
5 1 Goud 1e Regio 107 25m1p 2017 RE  Klasse 4 142992 Mitchel Mathijssen Nimrod 8700
1 Zilver 1e Regio 107 25m1p 2017 RE  Klasse 4 156748 Luc Haasnoot Nimrod 8700
10 1 Goud 1e Regio 107 25m1p 2017 RE  Klasse 5 164032 Walter Verbruggen Alliance d’Amité 8153
1 Zilver 2e Regio 107 25m1p 2017 RE  Klasse 5 156172 Simon Bolleboom Nimrod 8047
1 Brons 3e Regio 107 25m1p 2017 RE  Klasse 5 169103 Igor Minkenberg Vriendenkring 7820
13 1 Goud 1e Regio 107 25m1p 2017 RE  Klasse 6 167016 Rowan Mol Nimrod 8093
1 Zilver 2e Regio 107 25m1p 2017 RE  Klasse 6 102508 Arno Jansen H.B.S. Prins-Hendrik 7860
1 Brons 3e Regio 107 25m1p 2017 RE  Klasse 6 162320 Thijs van Velthoven Vriendenkring 7673
 Compound
5 1 Goud 1e Regio 107 25m1p 2017 CP  Klasse 1 136674 Marco Voermans Alliance d’Amité 9500
1 Zilver 2e Regio 107 25m1p 2017 CP  Klasse 1 135798 Marco de Wit Vriendenkring 9387
10 1 Goud 1e Regio 107 25m1p 2017 CP  Klasse 2 163736 Arjan Schoormans Vriendenkring 9133
1 Zilver 2e Regio 107 25m1p 2017 CP  Klasse 2 154768 Harry Koot Alliance d’Amité 9060
1 Brons 3e Regio 107 25m1p 2017 CP  Klasse 2 130019 Alex Katzoff Alliance d’Amité 8973
 Barebow
1 1 Goud 1e Regio 107 25m1p 2017 BB  Klasse 1 165949 Jeroen Michielse Tevredenheid
2 1 Goud 1e Regio 107 25m1p 2017 BB  Klasse 2 156170 Joop Moerkens Tevredenheid
TEAMS
Beker Type S373.1
Teams Recurve
1 Regiokampioen 25m1p 2017 Recurve Regio 107 D Klasse 1065 Nimrod 2
Medaille oogst bij Rayonkampioenschappen

Medaille oogst bij Rayonkampioenschappen

Zondag 5 februari zijn de rayonkampioenschappen voor diverse klassen verschoten bij Meijerijers in Berkel Enschot, de Zwartmikkers in Middelbeers en Alliance D’amitié in Ulvenhout.

Tijdens de kampioenschappen is een eerste schifting gemaakt door het schieten van 2 ronden met elk 30 (totaal 60) tellende pijlen. Alleen de 16 beste schutters mochten door naar de finale rondes.

Hierbij worden steeds twee schutters tegen elkaar gezet en schieten zij elk 3 pijlen om dan onderling te bepalen wie meer punten heeft geschoten. De winnaar krijgt 2 setpunten, de verliezer 0 en bij gelijk spel ieder 1 .  Wie op deze manier het eerst 6 punten verzameld is winnaar van de ronde en gaat door naar de volgende ronde. Na de achtste finales bleven er zo 8 schutters over; na de kwartfinales 4 schutters en na de halve finales werd duidelijk wie voor goud en zilver zouden strijden en wie voor brons of een vierde plek.

Na een lange dag strijd heeft dit de volgende medaille oogst opgeleverd voor Nimrod.

GOUD

Délon Bruyninckx (Senioren klasse 4)

Harvey van Loon (Junioren Klasse 1)

Janna van de Sanden (Junioren Klasse 2)

 

ZILVER

Tara Jong (Cadetten Klasse 1)

 

BRONS

Marianne Bernards (Senioren Klasse 2)

Erik Visser (Cadetten Klasse 2)

 

Vermeldenswaardige vierde plaatsen:

Ferdy Lie Kwie (Senioren Klasse 5)

Coen Beemer (Cadetten Klasse 2)

 

Van harte gefeliciteerd allemaal!

Alle uitslagen zijn hieronder in Excel formaat te downloaden:

Uitslag Rayonkampioenschappen 2017 Cadetten Recurve en Junioren Recurve

Uitslag Rayonkampioenschappen 2017 Recurve KL 1-2-3-4-5-6 Senioren

Uitnodiging Satéverschieting 2017

Uitnodiging Satéverschieting 2017

12e Satéverschieting

HBV Nimrod Etten-Leur

Op zaterdag 25 en zondag 26 maart en zaterdag 1 april 2017 is er weer de jaarlijkse saté-verschieting bij HBV Nimrod Etten-Leur!

Tijdens deze verschieting zal er overheerlijke verse saté! gerserveerd worden.

Na de wedstrijd is er nog volop verse saté met stokbrood en salade.

De kosten voor deelname zijn  €10,- p.p. (te voldoen bij binnenkomst)

Voor niet schutters maar wel saté liefhebbers graag vooraf doorgeven, de kosten voor niet schutters bedragen €7,50 p.p. (te voldoen bij binnenkomst)

Aanwezig: 13.30 uur

Aanvang: 14.00 uur

Let op!! iedere schutter kan maar op EEN!! wedstrijddag deelnemen

Inschrijven en/of info bij:

Stan Mol: cp.mol@outlook.com 0653172534

Johan Mol: j.c.mol@outlook.com 0622690668

Bij aanmelden: Naam, Vereniging, Recurve, Compound, dame of heer

Op zaterdag 25 maart en zaterdag 1 april zal de wedstrijd verschoten worden over 36 pijlen volgens het 3-pijl systeem met finale ronde (max. 45 schutters)

Op zondag 26 maart zal de wedstrijd verschoten worden op 18m over 25 pijlen 1-pijl maar dan met een “kap-systeem”(max. 60 schutters)

Schrijf op tijd in

*** Vol is vol ***