Kampioenschappen

De data voor de RK & BK’s voor 2022:

Klik hier voor de complete deelnemerslijst

BK Cadetten/ Junioren | 19 maart aanvang 10.00 uur
WedstrijdklasseWedstrijdlocatie
Recurve Cadetten klasse 1Alliance d’Amitié Ulvenhout
Recurve Cadetten klasse 2HBS Pijlsnel Landsmeer
Recurve Junioren klasse 1Zwartmikkers Middelbeers
Recurve Junioren klasse 2Ons Genoegen Ysselsteyn
Barebow JeugdOns Genoegen Ysselsteyn
Compound Cadetten klasse 1ARC Rotterdam
Compound Cadetten klasse 2ARC Rotterdam
Compound Junioren klasse 1ARC Rotterdam
Compound Junioren klasse 2ARC Rotterdam
BK Individueel Alle Disciplines | 20 maart aanvang 10.00 uur
WedstrijdklasseWedstrijdlocatie
Recurve klasse 1Alliance d’Amitié Ulvenhout
Recurve klasse 2AHV Centaur Amersfoort
Recurve klasse 3Landmans Unie Schijndel
Recurve klasse 4De Alpenjagers Sittard
Recurve klasse 5VZOS Santpoort-Noord
Recurve klasse 6Heerlijkheid Ammerzoden
Compound klasse 1De Meierijers Berkel-Enschot
Compound klasse 2USV Rotterdam
Barebow klasse 1HBS Almere
Barebow klasse 2Sint Sebastiaen Den Haag
Instinctive Bow (Traditional) klasse 1HKS Zoetermeer
Instinctive Bow (Traditional) klasse 2HKS Zoetermeer
Longbow klasse 1HBS Pijlsnel Landsmeer
Longbow klasse 2HBS Pijlsnel Landsmeer

BK Teams Alle Disciplines (Klasse A – D) | Zaterdag 26 maart aanvang 10.00 uur

KlasseWedstrijdlocatie
Recurve klasse A(volgt binnenkort)
Recurve klasse BZwartmikkers Middelbeers
Recurve klasse CVZOD Volkel
Recurve klasse DHeerlijkheid Ammerzoden
Compound klasse ADe Meierijers Berkel-Enschot

BK Teams Alle Disciplines (ERE) | Zondag 27 maart aanvang 10.00 uur

KlasseWedstrijdlocatie
Recurve EreklasseOns Genoegen Ysselsteyn
Compound EreklasseHBS Pijlsnel Landsmeer
Barebow EreklasseRozenjagers Eerde
Longbow EreklasseRozenjagers Eerde

RK 25m1p | Zaterdag 23 april 2022 aanvang 10:00 uur

KlasseWedstrijdlocatie
Recurve Onder 18 klasse 1 (cadetten)onbekend
Recurve Onder 21 klasse 1 (junioren)onbekend
Recurve klasse 3onbekend
Recurve klasse 4onbekend
Recurve klasse 5onbekend
Recurve klasse 6onbekend

RK 25m1p | Zondag 24 april 2022 aanvang 10:00 uur

KlasseWedstrijdlocatie
Recurve klasse 1onbekend
Recurve klasse 2onbekend
Compound klasse 1onbekend
Compound klasse 2onbekend
25m1pDatumLocatie
RK Teams Alle Disciplines14 – 15 mei onbekend
BK Senioren Individueel Klasse 2 t/m 6 alle Disciplines28 – mei onbekend
BK Senioren Klasse 1 Alle Disciplines29 – mei onbekend
BK Teams klasse B t/m D alle Disciplines11 – juni onbekend
NK Teams Ere klasse en klasse A alle Disciplines12 – juni onbekend